Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Děkuji za odpověď.
Co myslím tou platformou, ano v zásadě jde asi jenom o slovíčka. NT je aplikce která je nějakým způsobem připojená např. k IB. Tou platformou jsem myslel rozhraní IB. NT se tedy stavá platformou po připojení k brokerovi.
Dobře, zeptám se jinak. Pokud mám otevřenou pozici. Mám zadané PT & SL objednávky a např. MOC objednávku a najednou mi z nějakého duvodu vypadne internetové připojení. Pokud mám tyto objednavky zadané přímo v rozhraní IB (v IB platformě) tak se neděje nic tak dramatického a všechno je naprosto v pohodě. Co se stane pokud obchoduju přes platformu NT a vypadne internetové připojení. Můžu si klidně říct Okey mám tam SL, PT, MOC takže si klidně můžu hodit dvacet aniž bych se obtěžoval vstávat z postele:). To je trošku nadsázka, ale asi chápeš co mám na mysli.
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

opcan01:
nevím co znamená u IB "MOC" objednávka, ale každopádně příkazy jsou až na burze a v případě trefení jednoho se musí nějak ten druhý co nejdříve z burzy zlikvidovat.

Byla na to vymyšlena tzv. OCO vazba (One Cancels Other) a tu dokonce výjimečně podporují i některé burzy, také i výjimečně někteří brokeři (IB asi patří mezi ně - vhodné ověřit a též raději i odzkoušet) a jinak je pak nutno se spolehnout na Ninju ve vlastním počítači. Ten ale musí mít spojení bez kterého by jinak nebylo velení - tedy na aktuální data a na brokera.

Ninja má někde tabulku brokerů kteří to umí, ale teď ji nějak nemohu najít.

Existuje přímý odkaz na Ninja fórum, Ninja to má někde na svých stránkách a myslím, že jsem to snad zahlédl i někde v NinjaHelpu-F1.

Pokud by někdo věděl, tak ať to sem zase dá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak update:
Po všech možných pokusech jsem odinstaloval ninju a nainstaloval znova.
Žádná data už se nezobrazují, to znamená, že se zobrazovala jenom uložená data.
Teď se zobrazují jen aktuální data. Ještě to vyzkouším mimo obchodní hodiny, jestli to není v obchodních hod pro free verze nějak omezeno. Při pokusu stáhnout replay data to hlásí, že server je busy.
Má někdo podobnou zkušenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj te, může mi někdo poradit? Dnes jsem poprvé držel Live obchod až na samý konec seance (trh YM). Spíš jsem chtěl. Jelikož v 21:11 jen tak koukám na graf a čekám na závěrečný výprodej, ani nedržím myš v ruce(tudíž jsem nemohl nahodile kliknout), a najednou se mi pozice sama ukončí. V seznamu obchodůů záložka "Orders" sloupec "Name" se mi zobrazilo "External" místo klasických "Target1", "Stop1", "Enter". Může to být zásah bokera, nebo je v NT7 nějaká funkce která automaticky ukončuje obchody před koncem seance? Děkuji přikládám screen obrazovky

17294

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lukas22_2:

zkus na kartě Data v Tools-Options zvolit Repair DB, přinejhorším Reset DB.

Při odinstalaci to chce po něm uklidit jak umístění kam byl instalován tak i jeho složku v "Dokumenty" avšak v těch Dokumenty je vhodné zajistit \db\data kde má Ninja uloženy "Replay" data které dá chvíli práce případně znova stahovat neboť je to "ruční práce".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

chci požádat o radu či odkaz, kde ji najít.
Potřebuji nastavit v NT několikrát posouvaný stop-loss vzhledem ke vzrůstajícímu profitu.
První úroveň a posun např. na Be-3 je OK, ale jak nastavit ještě další automatický posun po čase s vyšším
dosaženým profitem na Be+1? Netuším a předem děkuji za radu.

Úspěch všem Charlly

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych traderov, uz dlho mam jeden velky problem....ide o to ze obchodujem US ETF , broker IB... ak sa kazdy den pripojujem na brokera...tak mam problem stiahnut minutove grafy (30min a hodinovy) niekedy ich natiahne bez problemu ale vacsinou nie .....a ked chcem si otvorit nejaky dalsi minutovy graf...tak to blbne...uz som z toho zufaly...viem ze u IB je iba rocna historia aj ju mam nastavanu v ninje aj tak to nejde.. nejde nastavit nieco take aby stahovalo iba data co mi chybaju..v siere to tak fungovalo...skusal som to cez Historical Download manager,,,a neslo to.... nemate niekto podobne skusenosti...ako to riesit..alebo vymenit brokera??? s grafmi u IB som mal problemy uz v dobe ked som obchodoval futures ES.. dakujem za pomoc

17384

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davee

IB ma limit na pocet stiahnutych packetov alebo KB, resp. mnozstvo stahovanych dat v jednom okamihu, ked tento limit presiahnes , data nestiahnes, stava sa to hlavne vtedy ak otvaras naraz viac grafov alebo dlhu historiu, musis pockat aspon 15 minut a potom skusit znovu, skus si otvorit graf, ktory nebude mat taku velku historiu, ale len napr. 1 mesiac.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mosat: Ano v NT toto lze. V příloze zasílám screan jak přidat dva grafy do jednoho okna. Stačí v data series (jak přidáváte Vámi vybraný trh) přidat ještě druhý požadovaný trh. Měly by se Vám zobrazit pod sebou - a nastavte je alespoň stejně do začátku aby jste se ujistil že to funguje - Stejný kontraktní měsíc a také stejné rozmezí dat (od kdy do kdy)

17521

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...