Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

jak dlouho lze ninju zdarma vyuzivat na backtesty a papertrading?

To same: Nevite jak dlouho zenfire poskytuje zdarma ziva data na nelive obchodovani?

V patek-vcera- kolem desate se mi prestala nacitat data a pritom jsem na zenfire pripojen. Kdyz se podivam do historie, tak se soboty nedele vykresluji. data proste u vsech trhu stoji.

Taky se mi stalo, ze pozapnuti ninji, jsem byl najednou v pozici a prikaz jsem nezadal. Toto by se nemelo stat. Samozrejme clovek nikdy nevi, zvlast kdyz se ucim, ale nejsem si vedom a a ani nevim jak bych toho docilil.

Jinak mi vyhovuje, ale tohle mne strasi.

diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,
od ctvrtku 16 mam problem s demem od Mirusu. NT mam posledni verzi, normalne se naloguji na Zen-Fire, sviti mi tam zelene policko, ale kdyz chci zobrazit graf k TF 12-08, tak mi to proste nejede. Prenos dat nejaky probiha, ale strasne pomalu cca 2-5 kB/s. Moje linka je 10Mbit (1,2MB/s). Mate nekdo obdobny problem. Jeste v pondeli a v utery mi jelo vse paradne, grafy se nahraly behem minuty a ted muzu cekat pul hodiny a nic. Ted to zrovna zkousim a porad nic, rychlost je jeste horsi cca 1kB/s. Fakt si s tim nevim rady, napada me, ze je to demo pretizene ci co. Mel jsem taky podezreni, ze mi vyprselo demo, ale kdyz jsem si zalozil nove na jine jmeno, tak jsem zjistil ze licencni cislo k demu a login udaje jsou uplne stejne. Predpokladam, ze vsichni pouzivame uplne stejne udaje, tipmadem demo ani vyprset nemuze, leda vsem najednou. Tak me prosim nekdo poteste jestli to nedela jenom me :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, rozhodol som sa vyskúšať systém Fin-Win v NT ,vie mi niekto povedat ako dostanem do CCI 14 a CCI50 tie zvyslé čiary (ako v originálnom Woody systeme)tak ako sú prezentované v knihe od Petra a Tomáša? NT má CCI naprogramované len na znázornenie krivky , taktiež v ich systéme Fin-Win je v CCI aj úroven +35 a -35 a to tiež ten program CCI neobsahuje.Dakujem za prípadné rady.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sháním na internetu zdroje historických dat trhu E-mini Russel 2000 a nevím kde je sehnat abych je mohl použít pro backtest v NinjaTrader. Program NinjaTrader jsem stáhnul ze stránky ampfutures.com a přes jejich server mám i live data pokud se připojím, ale poskytují historická data pouze měsíc zpátky. Poradí mi někdo kde sehnat aspoň rok nazpět data tohoto trhu? Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama:
Já Tě potěším, mám rovněž tento (nebo podobný) problém, a to dokonce na live účtu.

Problém:
Od 17.10. se nestahují historická data, vždy naběhně klasické okno "Loading data" a dál se nic neděje. Změnou nastavení "Store real-time bar data" se dá dosánout totho, že Ninja nesosá historická data, ale zobrazuje pouza ta od nalogování - v tomto případě vše jede jak má, ale je to nepoužitelné, když člověk nevidí pohyby před nalogováním. V log filu se občas objevuje hláška "Unable to connect to NinjaTrader data server (64.202.118.132/31654): Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel." V grafu nelze použít funkci "Reload historical data" neboť tato funkce je zašedlá.

Testované možnosti (prozatím bez kloudného výsledku):
- použití funkce Repair DB
- použití funkce Reset DB
- manuální přejmenování či smazání souboru NinjaTrader.mdb ve složce Dokumenty (oblíbené řešení Live Supportu u Mirusu :) )
- kompletní reinstal Windows XP, .NET Framework a samotného Ninjy
- testování na notebooku s Vistama (opět kompletně nová čistá instalace Ninjy)
- testování na kabelovém připojení k modemu (jinak mám doma wifi a support mi to doporučil zkusit přes kabel)
- testování změny lokálního nastavení na anglické (zřejmě aby odpovídal formát času, podle mě hovadina, ale Support to chtěl vyzkoušet)
- testování Ninjy jak s live licencí, tak se SIM licencí
- testování live data feedu i demo data feedu

Poznámky:
- Firewall je vypnutý
- Ninja řádně fungoval na live účtu více než 4 měsíce
- live data jedou bez problému, v DOMu jsou vidět pohyby, potíže nastávají pouze při pokusech zobrazit graf
- po vyzkoušení uvedných možností docházím k názoru, že problém není na mé straně, ale někde v přenosu dat mezi jejich serverem a mým pc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Masaryk:
Zdravim a moc dekuji za odpoved. Trochu jsi me potesil, ale zaroven me mrzi, ze ma takovy problem jeste nekdo a ty se tim asi zivis ja zatim jen papertraduji :( Premyslim jestli bych tohle nemel psat spise do Mirus threadu. Tak se ten jen rychle zeptam jestli internet nemas nahodou od UPC ? ja ano, zbytek muzeme resit v Mirus threadu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
taky zkouším NT s daty od Zen Fire a když dám otevřít graf (např. YM 3 min.) tak se mi (zejména v posledních dnech) načtou data pouze z dob, kdy jsem byl připojen. Přitom se některé dny načtou celé, i když jsem v ten den vůbec připojen nebyl. Je to normální nebo něco dělám špatně? A dá se s tím něco dělat, aby se načítala data všechna?

Pak mám ještě jeden dotaz -jak se dostanou historická data (odkaz zde ve vlákně) do NT.

Předem díky za odpovědi.

Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...