Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

hanslama,
asi od čtvrtka jsem měl podobný problém. Dle mého za to jednoznačně mohlo UPC, které také používám pro připojení. Protože byl střídavě problém i při načítání běžných www stránek, volal jsem do UPC na jejich zákaznickou linku a tam už mi automat řekl, že může docházet k výpadkům ve všech lokalitách vzhledem k modernizaci sítě, ale po víkendu by mělo již být vše OK. Od včřerejška jede vše OK a hist. data se do Ninji již načítají.

Ještě mne napadá, udělal jsem také ještě jednu věc... promazal jsem o víkendu složku "db", která je v "Dokumenty\NinjaTrader 6.5\db" ... ale nevím, jestli to mělo konkrétně na toto nějaký vliv...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to coochi:
je to offtopic resit to tady, tak se omlouvam, ale me treba internet jel paradne ani jedno zaskobrtnuti. porad 10 Mbit/s (jsem zavislak, takze u toho sedim fakt nonstop :) ) ted mi jede internet taky paradne, ale historicka data nestahnu zadna :( V logu mam porad stejnou hlasku jako masaryk : Unable to connect to NinjaTrader data server 64.202.118.132
Muzes se prosim podivat do Ninjy Tools --> Data --> Data server a napsat jaky data server a port tam mas ? predem dik. vice jsem napsal v Brokeri/Mirus

to finadlo:
Nemas pripojeni od UPC ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanslama:

mel sem uplne stejny problem s UPC, jedina spojitost me napadla, ze jsem zjistil, ze mi predtim, nez se mi tohle stalo zmenili IP adresu (obcas to delaji) a ze tam nejaky prenosy asi nepovolili nebo co, nedokazu si to dost dobre predstavit, nastesti to po dvou dnech samo dalo do kupy a od te doby to jede v pohode.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gloomer:
Po vymazání historických dat určitého trhu se zobrazí pouze data od teď přesto , že je nastaveno zobrazit 15 dní.
Před tím se zobrazobvaly data pouze z dob kdy jsem byl připojen. Mám za to, že by se měly načíst data podle zvolené doby (tedy např. 15). Dělám něco špatně nebo nevíš kde by mohla být ještě chyba?
Dík
Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

finadlo:
mrkni se do logu v c:\documents and settings\jmeno\dokumenty\Ninjatrader 6.5\log\aktualni_datum.txt - pokud tam máš hlášku o chybě, dej disconnect a znovu connect. Nicméně i se správně provedeným připojením můžeš mít problémy které řešíme s hanslamou, tj. že se pouze objeví "Loading data" a tím to hasne... problémy zřejmě opravdu budou u UPC, neboť live support u mého brokera i support ze strany Ninjy si s tím neví rady a podle nich by vše mělo jet jak má.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Masaryk:
Dík za rychlou reakci.
V logu skutečně je hláška -

"Unable to connect to NinjaTrader data server (64.202.118.132/31654): Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel"

Po resetu spojení je tam bohužel stále. UPC mám taky. Pokud bys zjistil něco nového nebo tě něco napadlo, prosím, dej vědět. Já se v tom moc nevyznám. V každém případě je to nepříjemné, ale snad se to nějak vyřeší.

Dík
Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Finaldo, ahoj ušetrím ti čas....Ninja nenačitáva historiu , začne ti načítavať graf od prvého pripojenia , úsečku po úsečke...a ked budes trpezlivý a necháš bežať PC 24hod 5 dní v týždni tak zíslaš týždenný graf s ktorým budeš môcť obchodovať. Ked ho vypneš tak tam budeš mať medzeru presne v dobe trvania vypnutia PC, jedine to je na NT na figu.Tak to riešim ja na LIve cez Patsystems.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
dík za info. To teda znamená, že si NT právě zobrazovaná data někam nahrává na disk a pak je použije (a kam)?
Proč je tam potom ale volba "Days back". Já mám dojem, že se mi někdy zobrazovaly i úsečky z doby kde jsem nebyl připojen (že by to byl skutečně jen můj dojem?).

Dál tady teď mám to podivnou hlášku v logu -

"Unable to connect to NinjaTrader data server (64.202.118.132/31654): Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel"

Prý jakýsi problém UPC. A co tedy ta hláška znamená?

Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to finadlo a gladiator028:
je treba se kouknout tady

www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html?HistoricalData

najit si v tabulce sveho providera dat a zjistite jestli vam poskytuje historicka data a jaka.
Zen-Fire normalne poskytuje tickova historicka data, akorat ze my co mame internet od UPC mame momentalne a uz asi tyden smulu. Nejde se pripojit na server s historickymi daty to je ta hlaska "Unable to connect to NinjaTrader data server (64.202.118.132/31654):
Proc je tomu tak, to nevim, udajne UPC prekopava sit a to je dusledek. Ja zkousel jineho providera a tam mi historicka data jela v pohode, takze nezbyva jen doufat, ze to UPC co nejrychleji vyresi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...