Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Masaryk

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

Doporučené příspěvky

zdravim,
mam spis banalni problemy ohledne NT.
potreboval bych vypnout celkove vsechny zvuky v programu.
dale bych rad vsechny cary, hodnoty,text,ktere vlozim do grafu rad uchovaval i po novem spusteni grafu, programu,
ale nedari se mi to. muzete mi helfnout,jak na to..diky
Rob

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zvuky nevim, nehledal jsem to.
Ale pokud na konci prace nebudes zavirat okno grafu, ale rovnou ukoncis cely NT a das si "Save workspace", tak priste se ti rovnou otevre okno grafu vcetne vsech poznamek.
Krome toho si pro ucely obch.deniku exportuji i z kazdeho obch.dne obrazek, ktery pres hyperlink propojim s el.obch.dennikem.

K Zen-Fire se to napoji, i kdyz je vikend, obchoduje se porad, i kdyz o vikendu malo. Chyba bude jinde - jak postupujes a kde to pise jakou chybu?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den všem,
měl bych dotaz, mám zřízen ostrý účet u IB. Pokud si ztáhnu Ninja Trader mohu zadávat příkazy přímo v NT nebo musím mít ještě nějaký frontend třeba Bracket Trader? Děkuji za odpověď.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Porad login failed,pritom jmeno i heslo mam spravne ,nechapu to..
1. napisu nazev demo
2. data vyberu zenfire
3. vyplnim jmeno a heslo

a kdyz dam pripojit na pripojeni "demo" tak me to porad vyhazuje spatnej login,to same dela i pri demu AMP

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
RobCz:
Taky jsem to chvíli hledal a nakonec jsem našel způsob jak je vypnout. Tools -> Options -> záložka General -> Sound, vše odškrtnout a pak Ok.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Uz jsem na to prisel,byla to takova banalni chyba ,vse jsem mel ok jen jedna chybicka se vloudila,mel bych jeste jeden dotaz existuje pro ninju nejake odpocitavani svicky?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zkoušel prosím někdo už real obchodovat s Ninja Traderem pomocí nějaké automatické strategie? Zajímalo by mě, jestli když zbacktestuju nějaký automat a výsledky budou OK, tak jestli se to bude chovat stejně i na online datech, online. Někdo na kurzu totiž zmínil, že když backtestoval v Genesis (jiný software) nějakou obchodní strategii a pak jí pustil na online data, začalo to prodělávat a to nikoliv proto, že se změni trh (to se může stát, prostě pech), ale proto, že se to na online datech začalo chovat jinak než na backtest datech už uložených v PC.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Možná bude někoho zajímat:

Pokud máte Ninja trader propojený se Zen-Fire, nepůjdou Vám kontinuální data (expiry date ##-##). Poslal jsem dotaz na podporu a prý to Zen-Fire nepodporuje, je nutné data spojovat ručně. ESignal tyto kontinuální data prý podporuje.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.