Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PetrJansky:
To opravdu nevím, o IB jsem uvažoval skutečně jen chvíli, kombinace data přes ZenFire a platforma NT mi natolik učarovala, že jsem hledal už jen takového brokera,který tohle nabízí a to je třeba právě ten Mirus Futures nebo taky AMP futures a jistě i mnozí další. Takže o IB toho moc nevím, u Mirus mám už účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

romang:
To je zajímavá informace, díky. Vidím, že na toto se budu muset trochu zaměřit, ať neobchoduji podle zcestných informací...

PetrJansky:
Bohužel ani já neporadím jak je to s IB, je pravda že Ninja je uvádí na seznamu partnarů, ale na samotných stránkách IB není po Ninjovi ani stopy. Jedině jim poslat maila a pak se podělit na fóru. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrJansky:
NT jde bez problemu pouzit s IB, a to i verzi free. Tato free verze je nazvana tusim "simulated trading" a obsahuje vetsinu funkci NT, pouze nelze zadavat obchodni prikazy pres NT ale je nutno vyuzit opet pres API BRACKET TRADER nebo jine programky, nebo se da i booktrader primo v TWS od IB. Ja pouzival drive sierru, ale pri porovnani rychlosti zobrazeni grafu mi prisel NT o dost rychlejsi, u klasickych TF grafu je to jedno, ale u rychlejsich alternativnich grafu napr. RB nebo VOLUME to byl celkem rozdil. Navic NT je mene narocny na vykon pocitace pokud mas otevreno napr. 5 a vice grafu kdy je to uz trochu znat, proto jej pouzivam.
Dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
podarilo sa sa mi v grafe ER2 zobrazit Vase strategie, ale vyhodilo mi to tuto hlasku:

---------------------------
Order Confirmation
---------------------------
Although you have order confirmation enabled, orders generated by a strategy will be submitted without confirmation.
---------------------------
OK
---------------------------

Poradite mi co to znamena?
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poradime :)
Znamena to, ze mate v Options zapnute potvrzeni zadani prikazu (tj. po kliknuti se vas program zepta, zda to myslite vazne). Hlaska, ktera se Vam zobrazila, Vas upozornuje, ze pokud nektera ze zapnutych strategii obsahuje i obchodni prikaz, tak k tomuto overovacimu dotazu nedojde a prikaz se vyplni rovnou. Pokud jste si tedy stahl moje strategie na FinWin, ktere maji za ukol pouze vykreslit sipku tam, kde se vyskytne nektery z patternu, nemate se ceho bat, tyto strategie zadny obchodni prikaz neobsahuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, chcem sa opýtať, či sa v NT dá v jednom kroku zadať Market order aj so SL? Chcem si otestovať Woodieho CCI na 5 minútových grafoch a neviem si predstaviť, ako by som najskôr zadal market order a až potom zadal SL.
Ak to tu niekde už bolo, tak sa ospravedlňujem za duplikovanú otázku, ale nejako som to v diskusii márne hľadal...
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

galant:
Nevím, jestli jsem zcela správně pochopil otázku, ale jestli myslíte automatické zadání SL při vstupu do obchodu, tak to Ninja samozrejme umi - skryva se to pod polozkou "ATM strategy parameters". Pokud obchodujete např. v DOMu (ať už statickém nebo dynamickém), tak dole v rozbalovacím menu zvolte "Custom" (je potřeba mít rozkliknuté podrobnější menu pomocí tlačítka s šipečkou, co je vlevo skoro dole) a nadefintujte si výši stop lossu (hodnata se udává v tickách (nebo tickích? :) ). Po vstupu do obchodu vám pak Ninja automaticky nastaví SL v požadované výši. Mám dojem, že tento postup ukazoval i Petr v některém Ninja tutoriálu, ale ruku do ohně za to nedám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...