Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Masaryk

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

Doporučené příspěvky

Zdravim,

podarilo se nekomu ze Zen-Fire stahnout tick data za 06-07 (na kontraktu nezalezi) pres NT ?
Od 09-07 stahnu cokoliv, ikdyz samotny 09-07 zacina datem 02072007 coz je zvlastni.
Nevim jestli je to problem ZF, nebo NT.

Diky,

H.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
jazz27: Já jsem stáhnul YM 09/08 a 06/08, dál mě to nepustí - starší data mi nejdou stáhnout. Hlásí to, že jde o neexistující kontrakt. 12/07 mi taky nejde a dál jsem nezkoušel.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ještě v tom taky nemám úplně jasno, ale mám dojem že Zen-Fire je pouze technologie (stejně jako např. patsystem), tzn. dostupnost a množství dat je spíše otázkou poskytovatele dat (hádám že většina lidí začíná na demu od Mirusu). Sám mám live účet u Mirusu (tedy přes Zen-Fire), a data mám dostupná do 09/07 bez problému. Starší data mi to nenabízí.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dobrý den, ted jsem si pustil Ninja Trader..už nějakou dobu v něm dělám... a připojil jsem se na OpenTick a pustil si aktuální graf, vše se mi v pořádku načetlo, uzavírací cena se mění, tak čekám a a čekám ale nezobrazuje se nová úsečka, ačkoli tři minuty dávno vypršeli, pouze uzavírací cena se pořád pohybuje. Vypnu graf , načtu ho znova a už vidím čtyři nové úsečky, které se mi vůbec před tím nezobrazili. V nastavení jsem našel "store real-time bar data" tak jsem to vypnul v domnění, že by to mohlo pomoc, ale nepomohlo. Mohl by mi prosím někdo poradit co s tím?? Děkuji
out of topic: matně si vzpomínam, že jsem tady na finančnikovi viděl chat, ale teď se na něj nemůžu dostat..zdálo se mi to nebo tady opravdu je?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
attivo:

nastavení jsem zkontroloval , bylo to zaškrtnuté a jako delayed server jsem nastavil: delayed1.opentick.com , což jsem našel teď na stránkách openticku. pustím graf a cena se pohybuje ale stále jenom v jedné úsečce, prostě se nezobrazí další, nepokračuje to :( :S

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ten jsem tam také měl, také mi to dřív šlo, je to dlouho co jsem to nezkoušel, pracuji jen z historickými daty zatím.děkuji za odpovědi a přeji hezký den

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.