Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě v tom taky nemám úplně jasno, ale mám dojem že Zen-Fire je pouze technologie (stejně jako např. patsystem), tzn. dostupnost a množství dat je spíše otázkou poskytovatele dat (hádám že většina lidí začíná na demu od Mirusu). Sám mám live účet u Mirusu (tedy přes Zen-Fire), a data mám dostupná do 09/07 bez problému. Starší data mi to nenabízí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den, ted jsem si pustil Ninja Trader..už nějakou dobu v něm dělám... a připojil jsem se na OpenTick a pustil si aktuální graf, vše se mi v pořádku načetlo, uzavírací cena se mění, tak čekám a a čekám ale nezobrazuje se nová úsečka, ačkoli tři minuty dávno vypršeli, pouze uzavírací cena se pořád pohybuje. Vypnu graf , načtu ho znova a už vidím čtyři nové úsečky, které se mi vůbec před tím nezobrazili. V nastavení jsem našel "store real-time bar data" tak jsem to vypnul v domnění, že by to mohlo pomoc, ale nepomohlo. Mohl by mi prosím někdo poradit co s tím?? Děkuji
out of topic: matně si vzpomínam, že jsem tady na finančnikovi viděl chat, ale teď se na něj nemůžu dostat..zdálo se mi to nebo tady opravdu je?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...