Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem narazil na divný problém. Chtěl jsem importovat historická data z roku 2006 a starší a v Instrument manageru, kde se nastavuje, o jaký kontrakt jde (např ER2 09-05 pro záříjový kontrakt roku 2005) si v tom seznamu s daty expirace dokážu vybrat nejdále 09-07, už červnový kontrakt 2007 tam nezadám. Nevíte někdo, co s tím? Jak tomu vnutit i starší data expirace než půlku loňského roku? Díky moc za radu...

5709

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je pěkně pitomé :-( V nějaké starší verzi to určitě šlo, protože tam byl namísto toho combo boxu kalendář. Ale tohle mi opravdu vadí - hledal jsem v nějakých těch přednastavených hodnotách, našel soubor, kde jsou definované všechny ty instrumenty, ale smůla :-(
No nicméně jak je jednou instrument hotový, tak to možné je. Divné. Asi zkusím na PC nastavit datum na rok 2007 a uvidíme ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Achjo, mohl byste prosim nekdo nekam postnout strategii na finwin (ninjascript)? Pokousim se naklikat si svoji, ale pokazde dopadnu tak, ze bud nemam na grafu nic, nebo jen buy-sell sipecky, ale treba takove uzasne krouzky okolo patternu se mi tam dostat nepodarilo ani jednou :(

Zkousel jsem jen udelat strategii a pustit ve strategy analyzeru i pak jen strategii aplikovat na live graf, ale ani jednou se mi nepodarilo tam nic vykreslit (ale vysledky backtestu jsem mel).

Kdyz dam "plot" u jednotlivych indikatoru, udela mi je s defaultnim vzhledem (pri testu) nebo mi je to "prida" jako dalsi oblast u live grafu. A prekvapive to nekresli zvolene akce (v tomhle pripade "draw eclipse", ale ani jine co si vyberu).

Potreboval bych aspon nejaky vzor, ceho se drzet. Nebo do me kopnete at se mi rozsviti :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,
cez Mirus mám napojené NT na ich data, ale zobrazuje sa mi len aktuálne obchodovaný kontrakt (konkrétne Corn). Ak zvolím iný mesiac resp. si chcem zobraziť kontinuálny graf, obrazovka je prázdna. robím to podľa postupu, ktorý je uvedený aj tu na fóre aj podľa postupu, ktorý som našiel na ich stránkach, ale stále s rovnakým výsledkom.
Neviete v čom je problém? Či treba niečo ešte nastaviť, aby to fungovalo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...