Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

ZDRAVÍM VŠECHNY KOLEGY!

MÁM K VÁM PROSBU. Jedná se mi o toto: mám Ninju jako vy všichni zde v tomto vlákně a chtěl bych do této platformy natáhnout ještě jiné indikátory než jsou standardně v NT.
Hledám k otestování tyto indikátory:
ADX (ale ne ten co je v NT)
A/D
Triple Screen
TRIN
NH-NL
Open Interest
a atd.

Dalo by se to někde sehnat???

Předem vám děkuji za jakoukoliv informaci či radu

A

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Atlas:

ADX - zalezi v cem se to lisi od toho, co chces pouzit ty. Tohle bych videl pouze na uprave stavajiciho kodu indikatoru v NT, pokud se to lisi pouze ve vypoctu.

A/D - predpokladam, ze to je Accumulation/Distribution a ten tam je jako ADL.

Triple Screen - nejsem si jist, co by to melo byt, ale myslim si, ze tohle je obchodni pristup od Eldera a ne indikator.

Open Interest - tim, ze NT neni urceno pro pozicni obchodovani bych s tim moc nepocital. Open Interest se ti podle mne nebude menit v realnem case. Rekl bych, ze se to dela maximalne po skonceni obchodniho dne. COT reporty jsou vydavany v tydennim cyklu.

TRIN, NH-NL - o tom nic nevim, aspon ve foru NT, kde jsou uvedene indikatory, tak si myslim, ze jsem na nic takoveho nenarazil, ale vsechno jde naprogramovat.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Romane,

díky za odpověď. Máš pravdu, jsem si nějak neuvědomil OI a jeho funkci. Určité informace jsem čerpal od Eldera. Na netu jsem našel jeho Triple Screen ke stáhnutí, ale byl zpoplatněn. Nechci kupovat "zajíce v pytli".

Další indikátory k otestování zkouším z:
www.ninjatrader-support2.com/vb/local_links.php

V tom programování jsem zatím dost slabej, ale pokouším se o to.

Diky Romčo

A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Thomaz, ešte raz ja . Tie urovne tunela sa počítaju od úrovne EMA 144 nie od nulovej linky!!! inak by to kopírovalo graf. Najprv treba zobrazit denný tunel Ema 144 a EMA 169 až potom sa pridávaju úrovne. Ako som napísal , viem to urobit v MT ale v NT som ešte na to neprišiel.
Tunel 1 : 55,-55,89,-89,144,-144,233,-233

Tunel 2: 88,-88,144,-144,233,-233,377,-377

Tunel 3: 233,-233,377,-377,610,-610


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...