Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdar

Chcel by som vas poziadat o radu...
Uz mam isty cas nainstalovany ninja trader a prave teras sa menili kontrakte mesiace.... tak som si konkretne prehodils TF z 03 09 na 06 09 ... avsak tu sa mi vyskitol jeden problem... ked si spustim graf v hocijakom timeframe vobec sa mi graf nepohybuje.... ked napriklad ho necham pusteni pol hodinu posledny -v mojom pripade candelbar bol zobrazeny pred tou pol hodinou.... ale ked graf vypnem a opet zapnem zas my skoci aktualna hodnota a zas sa graf vobec nehybe.... v minolm kontraktom mesiaci som takyto problem nemal.....

Budem velmi vdacni ked mi dakto bude vediet poradit ... Dakujem za ochotu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odkaz:
Nevím jak jsi přišel na to, že právě teď se měnily kontraktní měsíce. U TF se kontraktní měsíce mění tuším 19 neobo 20. 3. Obchodovatelný volume na 06 09 bývá tak cca od 15 - 16.3. Jestli to právě nebude ten důvod proč se Ti grafy nehýbou. Přesný datum si zjistisíš na stránkách burzy, ale podstatný je volume, který v grafu vidíš, pokud si ho zapneš. Můžeš si zapnout oba grafy, a jakmile je na 06 vyšší volume než na 03, tak začneš obchodovat nový kontrakt. Druhá otázka: Ano Zen je v Ninjovi časově omezen na 1. měsíc. Není problém se pak znovu zaregistrovat, musíš použít nějaký jiný mail, a vygenerovat si nové username a password. Jinak žádná omezení nejsou, nebo o nich alespoň nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak časové omezení tam podle mého žádné není. U NT jako programu o něm nevím a u Miruf Futures pro data přes ZenFire ti pošlou při jakékoli registraci už asi rok pořád stejnou dvojici jméno/heslo (kdesi tady v debatě jsem ho už psal), takže lze předpokládat, že bude fungovat rozhodně déle než měsíc, o kterém píší v nějakých podmínkách ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím přesně, já jsem měl nejdřív takové to univerzální heslo (to je tak 4 - 5 měsíců zpátky) to mi běželo asi dva nebo tři měsíce a pak mi najednou z ničehož nic, když jsem se chtěl připojit k zenu, začlo hlásit ivalid username or password, tak jsem si vygeneroval ze Zenu nové a to už pak platilo vždycky jenom měsíc. Ale abych pravdu řekl, už jsem taky trochu ztratil přehled, neb po neblahé zkušenosti s daty z patsystemu (značně odlišný volume) které jsme brali přez Global Futures (splečník to chtěl kvůlivá češtině) jsme nakonec stejně zakotvili u Mirusu, takže už mám login z Mirusu. Ještě že mají clearing u stejné firmy (RCG), takže jsme mohli peníze převést z jednoho účtu u RCG na druhý v rámci jedné transakce, bez toho aby opustily území USA.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych poprosit o radu, jde nějak v ninja traderu nastavit, aby se mi graf nepřizpůsoboval automaticky aktuálnímu cenovýmu rozpětí, ale aby vertikální osa měla rozpětí řekněmě 100bodů, tj. třeba u YM dolní hranice 6500, horní hranice 6600 (Ale né fixní), a mohl se grafem libovolně pohybovat nahoru dolů, né jenom do strany s tim že se mi vertikální osa stále přizpůsobuje? ... díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,seznamuji se s NT ctěl bych poporosit o radu zkušenější uživatele o radu. Mám otevřené v NT dva grafy s různými timeframy a zakresluji si S/R úrovně. Je nějak možné ,když si zakreslím ručně v prvním grafu S/R úroven,aby se mně automaticky oběvila v druhém grafu a nemusel ji tam zase ručně kreslit? Děkuji za radu a přeji pěkný den.
Jaroslav

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassino:

Diky za link a vysvetleni - docela me to prekvapilo. Taky jsem to s UPS resil (venoval jsem tomu asi pul dne) a druhou pulku dne jsem venoval zrizeni ADSL u O2 :). Nastesti pro me, toto bylo jiz v polovine unora - ty dva tydny jsem cekal na instalaci od O2 jak na smilovani. Skoda, s UPC jsem byl jinak naprosto spokojeny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...