Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím. Nevím čím to je, ale od pondělka mi nejdou zobrazit volume grafy a píše mi to následující chybu

"Error on loading for ES 03-09 Globex: Error on loading chart data for ES 03-09 Globex: The provider could not determine the object value. For example, the row was just created, the default for the Object column was not aviable, and the consumer had not jet set a new Object value.

Přitom minutové grafy mi normálně fungují

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

jako zacinajici s backtestem Ninja free+Zenfire bez uctu u brokera bych se chtel zeptat jestli jde pri historickem backtestu napr ER2 03-08 zadavat nakupni a prodejni prikazy tak jako to jde pri zivem simulovanem obchodovani aktualniho kontraktu? A nebo si to musim "rucne" zaznamenavat do excelu?

Dik.


Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:Tomassino

Na ten link se bohuzel nedostanu je to VIP diskuze pro ty co absolvovali kurz a to ja ne.....

Jde o to kdyz jsem v historickym grafu ER2 03-08 a zkusim napr. buy market tak mi vyskoci hlaska "You must be connected to to submit an order" ale Zenfire je ok.Tak si myslim ze backtestovat jde jenom tak,ze si po vstupy a vystupy zapisu do excelu pro pozdejsi hodnoceni strategie coz je pomalejsi,protoze papertrading na aktualnim kontraktu napr.TF 03-09 funguje stejne jako live takze zapis za me udela Ninja Trader....

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...