Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Zdravím všechny,

měl bych jeden dotaz. Je možné v NinjaTrader nějak barevně zabarvit vybraný časový úsek, např. 14:00 - 15:30? Aby pozadí mělo jinou barvu než zbytek okna? A dále jestli je tam možnost na tomto vybraném úseku znázornit třeba polopřímkou nebo jiným znázorněním HIGH a LOW tohoto úseku?

Snažil jsem se odpověd vyhledat, ale nepodařilo se mi, tak zkouším takhle přímo.


Díky moc za případné odpovědi.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


yax:

Super děkuju moc, to je přesně to,co jsem hledal. Ted se bude snad lehčeji backtestovat, když to bude rovnou takhle označené.


Ještě bych se rád zeptal, jestli jde nějak upravit možnost hýbat s grafem v hlavním okně nahoru a dolů a ne jen do strany. Různě jsem to hledal v "properties" ale nenašel.



Ještě jednou díkes



Jarda
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to jsem z toho jelen. Ted ráno koukám na graf včerejšího ES a na range barech 4 se mi vykresluje jen do 19. hodiny a pak už mi jede od půlnoci dále, stejně to mám na jakémkoliv grafu Volume, ale jakmile si zadám třeba 5-minutový graf, tak je vše OK. Graf se vykreslí až do 22:00 a dále a pak normálně navazuje.


Stalo se Vám to už někdy, nebo je chyba na mém compu? Kdyby se na to mohl někdo podívat třeba u sebe, tak by to bylo pro kontrolu dobrý.



Díky Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alfy:

zjistíš to úplně jednoduše: Když máš otevřený graf, tak nahoře pátá ikona zprava je "Show Data Box". Když to odklikneš, tak je tam mimo jiné i řádek Volume, kde vidíš aktuální volume dané úsečky na kterou v grafu najedeš kurzorem. Pak už stačí mít jen nastavený požadovaný time frame a z toho zjistíš dané volume za určitou dobu, kterou chceš.
Např: Pokud chceš celej předcházející den, není nic jednoduššího, než si zadat TF 1440 minut (což je jeden den) a v data boxu uvidíš volume za ten jeden den.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal-administrator:

Restart jsem zkoušel a nepomohlo to. Dával jsem i otevírat nový graf a taky nic.

Ted ale po Vaší radě pomohlo to "Reload historical data" takže díky moc ;)

Ještě bych se Vás zeptal, jestli nevíte, jak uvolnit to hlavní okno s grafem. Grafem mohu hýbat do stran, ale ne posouvat graf nahoru a dolů. Hledal jsem to různě v nastavení grafu a i control center, ale nic mě nenapadá, jak to umožnit. Už jsem psal i dotaz výše, ale nikdo taky neodpověděl. Nevíte tedy vy?


Díky moc ještě jednou za pomoc Jarda


P.S. A jedna otázka mimo na Vás. Jak dlouho trvá, než se budou moje příspěvky objevovat ve foru hned bez schválení administrátorem?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...