Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

BaruskaK:

www.disktrading.is99.com Doporučuji tuto adresu. Jsou tam všechna data a pokud potřebujete jen DJ tak Vás to bude stát 20$ (340 Kč). Korektní jednání - žádný podvodník. Platba přes PayPal.

Sám jsem včera obdržel data - ověřoval jsem je a jsou spolehlivá.
Navíc pokud budete stahovat nějaké data tady z forá, nikdy nemáte jistotu že jsou zprávná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohužel, data pouze pro DJ za 20$ nejdou objednat online, i tak uvažuji o koupi ,,Continuous Futures contracts and the major indices historical data" za teď už 130$.

Topaz: Objednával jste si i DVD-ROM? V případě že ano,jak funguje dodání a jak dlouho jste na data čekal? Nebo mě také napadlo, že bych data odkoupila přímo od Vás, pokud by to nebyl problém....??? V jakém formátu jsou Vaše data? Já sháním intradenní data ve formátu .txt pro Ninja Trader 7, se kterým se teprve seznamuji...pro vyzkoušení jsem si stáhla volně na internetu denní data e-mini Nasdaq, ale nevím, jak je nyní importovat do Ninja Trader, poradíte prosím??? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to BaruskaK:

kontrakt YM 06-11 (minutová data, 10.3.2011 - 9.6.20110) nalezneš zde: www.ulozto.cz/9927051/ym-06-11-last-rar

do NJ7 data naimportuješ snadno - horní menu -> Tools -> Historcal Data Manager -> Import ; vše je přednastavené, zaškrtni si volbu "Generate 'Day' bars from imported tick or minute data". Jinak 'end of the day data' můžeš zdarma stahovat z Kineticku, v NJ7 je to přednastavené ve volbě Connect.

Pokud importuješ ticková data, zaškrtni si také i vobu "Generate 'Minute' bars....".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji moc za odpověď. Můj postup importu dat byl dle Vašeho příspěvku správný, měla jsem ale špatná data a import se nedařil. Stáhla jsem si tedy data z Vašeho odkazu a vše proběhlo správně. Ale ať hledám jak hledám, nemůžu importované data v programa NT najít a zobrazit graf... :-( Prosím o pomoc a děkuji za Vaši trpělivost:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu.Mám z uloz to stažená .txt data ve formátu spojená do jednoho grafu za období 2008-2009.K těmto datům bych chtěl připojit jednotlivé měsíce za rok 2010,ty mám stažená v NT7,ale nevím jak je spojit s předchozími roky.Zdali to jde přímo v NT7,nebo musím data nějakým způsobem vyexportovat do textového editoru a pak připojit a následně naimportovat zpět ???

PS potřebuji zobrazit spojený graf za celé období 2008-2010

Díky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,
prosím nevíte v jakém vlákně nebo na jaký straně najdu jak se dávají dohromady kontraktní měsíce? Mám tři soubory v .txt roku 2010 a potřeboval bych je dát dohromady. Vím že to tu někde je, už jsem to jednou někde videl, ale teď když to potřebuju to za boha nemůžu najít... Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
prosím o pomoc...koupila jsem si historická data na diskrading, denní i intradenní...Data vypadají v pořádku, denní od roku 2000...Problém nastává po importu a pokusu o zobrazenní denního grafu...Intradenní graf funguje tak jak má, ale když chci zobrazit denní graf (a vyšší timeframe), zobrazí se mi graf s daty za pouhé necelé 2 měsíce - ať zadám v nastavení ,,days to load" 120, 360 a víc, stále se mi zobrazuje graf ve stejném časovém úseku (od 9.6.2011 do 29.7.2011 - data mám přitom až od roku 2000 do 29.7.2011). Tento problém mám u všech trhů. Kde může být zakopaný pes?????

Děkuji předem všem za odpovědi.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...