Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

detroit dík za radu ale to už asi nepůjde. Zen- fire mi zablokoval IP už asi před třemi měsíci. Zkoušel jsem se zaregistrovat přes jiné maily, přes různé brokery a prostě to nejde. Psal jsem do fóra Ninja trader a tam mi oznámili, že mi zen-fire zablokovali IP a že se s tím nedá nic dělat. Jedině otevřít live účet.
Našla by se nějaká dobrá duše, co by mi to stáhla a hodila někam na web pro stažení.

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Viz muj predchozi prispevek, nezablokovali ti IP adresu ale MAC adresu, IP neni problem vubec zmenit, vetsinou staci vytahnout modem na par minut ze zasuvky, pripadne si sednout s notebookem do McDonalda :)

Mas-li pristup k jinemu PC, zarucuju ti ze ti to na nem pujde ze stejne IP adresy (vyzkouseno), protoze MAC adresa je unikatni na kazdem PC. Staci si pak zaregistrovat Zen Fire demo pod nejakou jinou e-mail adresou a je to. Dalsi moznost je pak virtualizace pokud se ti do toho chce, tak to delam ja. Chce to ale trochu v tom umet chodit.

Jestli mas pouze jedine PC a opravdu chces, tak ti ty data klidne stahnu, ale abych rekl pravdu sam bych nevedel jak je do Ninja traderu pote narvat aby to slapalo. Nikdy jsem to nezkousel a vim ze ty data jsou v milionech ruznych souboru (tickova data L1)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, ono nezalezi na kterem PC to zaregistrujes (to je podle moji zkusenosti uplne vedlejsi), zalezi na kterem to nainstalujes a data feed vyuzivas. Respektive na kterem jsi mel nainstalovany Ninjatrader, jestli to je ta platforma o kterou se jedna.
Ja v praci pouzivam Ninju uz asi na desatem PC, IP adresa je pochopitelne stejna, protoze firma musi mit statickou IP adresu, ale jelikoz to je vzdy na jinem PC, staci pouzit jiny email na nove demo a je to :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Baruska> Stahl jsem tedy minutova data, od prosince 2010 az do dnesniho dne. Nevim jestli to pomuze, a nevim jak to do NT narvat, takze jestli se ti to povede, mozna sem muzes pak hodit navod jak na to, sam bych se to rad naucil. Taky si nemyslim ze minutovy data jsou nejpresnejsi, ma to ostatne jen par MB za cely ten rok, nechces spis data tickova?

uloz.to/xKHB8j2/nq-zip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobry den vsem,
chtel bych se zeptat na jednu vec . Nevite kde by se daly sehnat levneji jako 500$ futures ELECTRONIC INTRADAY historicka data pro INDIVIDUALNI kontraktni mesice. Mam zajem o CME, hlavne o Live Cattle - LE . Zacina to August 2008. Po dnesek by to bylo 30 souboru ( 5 let x 6 kontrekt. mesicu). Barchart - 700$. CME - neznam cenu ale pouzivaji hrozne slozity format. Na Kinetick.com jsem zaplatil 50 $ , ale jen continuous. Cekam na odpoved na muj posledni mail.

Popripade nemate nekdo moznost se k nim dostat levneji. Zaplatil bych. Dekuji. Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 7 months later...

Dobrý den,

živě obchoduji přes brokera Infinity Futures za použití Sierra Chart. Jelikož jsem cca rok netestoval strategie na jiných trzích než Russell 2000, tak jsem celkem opožděně zjistil, že při stahování historických dat se mi v daném kvartále zobrazí jen posledních 45 dní, takže nejsou kompletní. Dříve toto omezení nebylo.

Rád bych proto poprosil kohokoli o poskytnutí dat vhodných pro Sierra Chart:
US indexy: e-mini S&P 500 (ES), e-mini Nasdaq (NQ), e-mini Dow Jones (YM) - všechny čtyři kvartály za rok 2012
Eurex: Dax (FDAX), Euro Bund (FGBL), případě i ostatní evropské trhy (FESX, FGBM, FGBS) - všechny kvartály cca od roku 2007

Já naopak mohu poskytnout kompletní historii e-mini Russell 2000 (TF) - od roku 2006 po současnost, (ES), (NQ) a (YM) - roky 2006-2011. Lze se domluvit i na jiném způsobu revanše.

Předem děkuji za jakýkoli návrh, radu, či připomínku.

kvočur


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky pánové za reakce.

Butcher5: To TF pochopitelně tickové mám - je to můj primární trh již několik let. Pošli mi prosím nějaký kontakt na tebe a já ti ta data pošlu.

Eubie: Ano, data jsou ticková. Překonvertovat by to asi šlo - musím se na to podívat. Máš nějaké evropské trhy?

kvočur

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...