Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Mám takýto problém. Ninja nainstalovana . Stiahnute data na YM trh od 5.1.2006 do 12.3.2010. Avsak graf mi ukaze iba od 6.1.2010 do 14.3.2010. To znamena posledne tri mesiace. Ale data su na vyse roka. Prikladam screen v ktorom je nastavene obdobie od 5.1.2006 do 12.3.2010, lenze skorsie data mi nezobrazi a neviem preco. Dakujem za rady.

19103

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

mám ten samý problém....nahrála jsem minutová data NQ 09-11 od roku 2000 do 29.7.2011 a když chci zobrazit graf, zobrazí mi pouze od 9.6.2011, ať zadám ,,Days to load" kolik chci....Taky nevím, kde může být chyba :-( Poradí někdo? Děkuji :-)

PS.: Nevíte někdo, zda existuje manuál k NT v češtině? Ale asi ne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zalezi asi pres co mas data feed, zkus demo od Zen-Fire kde bez problemu data jdou vice nez 1000 dni zpatky, aspon me to tedy funguje... kolik zadam days to load, tolik se mi jich tez nacte. Neni potreba nic ani stahovat, staci proste nacist novy graf a zadat days to load 1000, me to funguje bez problemu - jen po 30 dnech to skonci a musis preinstalovat PC a vymenit sitovou kartu LOL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To detroid

jen po 30 dnech to skonci a musis preinstalovat PC a vymenit sitovou kartu LOL

Nebolo to doteraz tak, ze po tych dnoch stacilo preregistrovat na iny mail popripade inu IP adresu ? Nieje potrebne preinstalovat win a vymenit sietovu kartu. Pokial viem staci len zaregistrovat sa z inej iP adresy. Je len otazne ci bude stacit ak mam stale meniacu sa IP adresu a registrovat sa stale z toho isteho pc.

Opakujem bolo to tak asi pred polrokom. Ci to je aj teraz neviem. Pytam sa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja jsem to zkousel uz na nekolika PC, mnohokrat, bezi mi to i v praci na ruznych pocitacich pro sber dat. Rozhodne nezalezi na IP adrese. Za prve, napriklad firma ma statickou IP adresu, tj. nikdy se nemeni, ale firma muze mit treba 500 zamestnancu. Nemuzou tedy zablokovat IP nebot by pak pouze jeden ze zamestnancu mohl mit demo, coz je blbost. Kazdy z nich musi mit na demo narok. Za druhe, lidi maji doma IP adresy dynamicke, tj. meni se po par dnech. Pochopitelne adresu kterou mas dnes bude mit pristi tyden nekdo jiny, adres je nedostatek a recykluji se okamzite. Opet je jasne, ze nemuzou zablokovat IP adresu, pak by nikdo dalsi kdo po tobe dostane tvou adresu nemohl rozchodit to demo :-)
Za dalsi, po 30 dnech se ninja zablokuje, demo ti na nem nepujde uz ani kdyby sis ho zaregistroval treba z uplne jineho PC. Ta konkretni instalace Windows je proste "oznackovana" a uz na ni demo nepujde. A nejen to, oni si hlavne zaznamenavaji tvoji MAC adresu, coz je natvrdo vypalena adresa v sitove karte, ktera je jedinecna na celem svete a nikdy se nemeni. Proto ti to nejspis nepujde ani po preinstalaci. Nezkousel jsem to, ale delal jsem zato mnoho pokusu na virtualnich instalacich Windows, kde je snadne "vymenit sitovou kartu", staci par kliknuti a mas novou virtualni kartu s unikatni MAC adresou :)

Logicky nemaji zajem na to aby si nekdo do nekonecna prodluzoval demo, takze to maji pekne osetreny aby se to nedalo jen tak ochcat ;)

marcossoft> Spis me zajimalo jestli ti to teda uz konecne jde s tema historickejma datama?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohuzel me nic jineho uz nenapada. Ja jsem demo od zen-fire zkousel na minimalne peti ruznych PC a to pres ruzne internetove pripojeni a vzdy se stejnym vysledkem, data roky do minulosti bez nejmensich zadrhelu.

Jeste jedna vec - nezkousej zobrazit instrument s kontraktnim mesicem z predchoziho roku, to by mohl byt ten problem. Nech si zobrazit NQ 06-12 a on se ti sam pospojuje do minulosti z predchozimi mesici, nekdy taky muze pomoct nastaveni "MergeBackAdjusted" ale z moji zkusenosti to neni nezbytne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem....
Mám možná blbej dotaz, ale nák se chci jen ujistit....=)
Backtestuju e-mini YM, na datech od Zen-Fire, na NinjaTraderu od začátku roku 2011, od konce března mám konec burzy místo v 22:15 v 23:15, předpokládám správně že je to změna letního času?
Mám tedy obchodovat namísto od 15:30 od 16:30?

děkuji za odpověď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim,

zufalo zhanam tick-data od Zen-fire pre YM za poslednych 5 rokov (Idealne, ale postaci aj 2-3 roky), najlepsie v jednom subore pre Ninju.
Backtestujem mechanicku strategiu na 30 min grafoch. K tomuto mam este otazku. Je lepsie stahovat tick data, alebo minutove, ked backtestujem na 30 min grafoch ? Mozu tick data prerobene na 30 min graf narobit nejake nezrovnalosti?

Bol by som velmi vdacny, ak by mi niekto vedel pomoct.

dakujem vopred

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, může prosím někdo poradit ohledně dat od Zen-Fire? Registrovala jsem se na jejich stránkách, následně mi mailem přišlo uživatelské jméno a heslo. Když chci vytvořit propojení se Zen-Fire v NT, vše proběhne úspěšně. (Tools --> Account Connection --> Add --> přidám Zen-Fire + už.jméno a heslo). Když se chci ale připojit na jejich data (File --> Connect --> Zen-Fire) vyskočí mi tabulka: Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection. Tak nevím, kde je chyba, už.jméno i heslo zadávám správně a internetové připojení taky funguje. Nevíte někdo????

To marcossoft: Podařilo se Vám již vyřešit probém se zobrazováním grafu? Já mám historická data koupená přes diskatrading od roku 2000 a taky se mi zobrazuje jen kousek roku 2011 :-/

Děkuji předem za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh> Muzes si je stahnout zdarma sam pres demo od Zen-Fire :) Jde to zpatky nekolik let.

BaruskaK> To zni jako problem ktery se stava kdyz clovek uz jedno demo na tom stejnem PC mel a zkousi to znova, trebaze po preinstalovani Windoze. Ono si to totiz pamatuje MAC adresu sitove karty aby lidi nemohli svindlovat s demo uctama :D

Jinak taky nezapomen zaskrtnout policko "Demo", to je dalsi duvod proc obcas hazi hlasku login failed.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...