Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den, mohl byste mi prosím někdo poradit, včem by mohl být zakopaný pes? Mám live účet u Mirus a data od Zen-Fire. Dokud jsem jela Sim, tak jsem s každným exekuovaným příkazem viděla na jaké ceně jsem vstoupila a vedle toho i aktuální open profit. To samé jsem viděla i v pravé části (Chart Trader) v okénku PnL a nad tím kolik kontraktů jsem koupila (Flat) a za jakou cenu (Entry). Bohužel v live obchodování zadám příkaz a v grafu mám zakreslen jen profit target a stop loss. Nevidím za jakou cenu jsem vstoupila ani aktuální open profit. A to samé je i ve zmiňovaném Chart Traderovi. Zkoušela jsem psát na support, ale zatím nepřišla odpověď a pro live obchodování se mi toto zdá jako velmi zásadní. Nikde jsem v nastavení nenašla, že bych měla pro Sim a pro Live různé zadání. Pro názornost přikládám screeny. Díky za pomoc. Petra

12663

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sonny1:
právě jsem řešila stejný problém. Mě prošla přes paypal 1. platba a 2. už ne (mám 4 splátky). Tak jsem hledala důvod a šlo o limit v zasílané částce. Proto jsem navýšila limit, pay pal mi z karty "odepsal" 50 Kč. Hned 2. den (možná by to bylo už i dřív) jsem si zavolala do banky na kartové oddělení a zeptala se na tuto platbu. Operátor řekl, že ji tam už vidí a nadiktoval mi i 4 místný kód, který jsem si na Pay Pal zadala a limit mám navýšen. Takže vše proběhlo během pár hodin.

Z Pay Pal mi přišel e-mail, že se stávám "verifikovaným" uživatelem a na můj pay pal účet mi připsali 50 Kč, které se načetli na mou kartu.

Tak snad ti to pomůže.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Xanathar:
děkuji za odpověď. Instalaci jsem zatím nedělala a tu bych nechala až jako posledí řešení. I když to asi bude jediné řešení, protože se mi ani po 4 dnech z NT neozvali (tedy nějaká komunikace proběhla - jako že chtějí zaslat 2 soubory, ale to je zatím vše). Dnes jsem psala urgenci a tak doufám, že se někdo ozve v čem by to mohlo být.

Chtěla jsem vědět, jestli se někdo z live obchodníků setkal s podobnou situací.

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

chcel by som poprosit o radu niekoho kto ma skusenosti s viacerymi softami. Osobne pouzivam NT ale ak by riesenie mojho problemu poskytol iny soft, nemam problem prejst.
Tradujem niekolko systemov na US akciach, skumam priblizne 400 titulov. Doteraz som pouzival systemy ktore si ziadali prechadzat tieto tituly pekne jeden po druhom bez moznosti nejakej formulky ktora by zredukovala pocet trebas na 50, avsak stacilo mi to raz do tyzdna, co sa dalo zvladat. Aktualne som v testovacej faze par novych prvkov a vela signalov som s prepacenim ´´presral´´ ked sa signal bar vykreslil trebars v stredu. prisiel som nato az v sobotu pri dalsom prieskume. potrebujem teda prechadzat jednotlive tituly kazdy den a je to casovo velmi neunosne a aj na oci namahajuce tukat a sledovat tickery na papieriku. ako jedno z moznych rieseni vidim nejake nastavenie alebo funkciu kde by som si trebars zvolil 400 titulov a tie by sa mi zobrazovali same od seba v nejakej slide show trebas 3s na jeden ticker a siel by dalsi. stretol sa niekto z vas s niecim podobnym, alebo nema s tym nahodou niekto skusenost?...velmi pekne dakujem za kazdu pripomienku k veci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...