Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hezký den, prosím o radu ohledně. 1.snažila jsem se vyexportovat data NQ 03-09. Zadala jsem interval od 1.1.2009 do 1.7.2009, zaškrtla jsem že chci ticková data. výsledek byl takový že v získaném TXT souboru data zkoncila datem 20.3....navíc graf který se z techto dat zobrazil se mi zdá časově velmi omezený. viz.přiložený screen. 2. prosím o upřesnění od kdy, do kdy přesně trvá kontraktní měsíc 03-09? DÍKY MOC.

12807

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Katerinaa:

graf vypadá vpohodě, nezapomeňte, že máte tf Vol1000, takže v premarketu se vám utvoří max. pár svící...
jinak 0309 se intradenně obchodoval cca od 11.12.2008 - 11.3.2009..
doporučení: zkuste nejdříve trošku studovat, než skočíte do akce a budete jen nechápavě koukat, jak kde a co...

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Casablancax:

Prosím ťa, mám rovnaký problém ako Tomik:- so zobrazovaním grafu. Ked píšeš, že si roloval nový mesiac v NT, tak myslíš, že si klasicky vybral v sekcii Instrument manager kontrakt FESX 06-10, otvoril si graf (zlé zobrazenie), zavrel a znova načetl graf a už sa zobrazil v správne?
Ja som to takto skúšal a stále mi zobrazuje graf počas dní 22-26.3.2010 hodnotu 0 v čase 7:51 - čo má vplyv na zobrazovanie všetkých úsečok. Export-oprava-Import historických dát nepomohol, keďže pri pripojení na zdroj dát sa dáta aktualizujú aj s chybnými dátami.

Dík za pomoc

rajco

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To rajco,

nacitaj graf, nasledne properties -> Session begins (local time) 8:00 -> Session ends (local time) 22:00 -> OK!
Mal som ten isty problem!

Pitr77

PS: nevie niekto poradit, preco mi Ninja vs. Zen Fire ukazuje niektore data na fdax 26.3. len od 8.00 do 13.36, taktiez 25.3. od 8.00 do 16.49, preco tieto data nie su v celku od 8.00 do 22.00 ? Je mozne tieto data resetovat a nacita znova? dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pls, v NT mam otovrenych niekolko grafov a vsetky sa zobrazuju v poriadku. Len graf TICK sa mi nechce pohybovat v case. Tzn. hybe sa len vertikalna os a cas stoji. Ak spravim Reload Historical Data tak sa zobrazi graf az do realneho casu. A zase sa zastavi az do dalsieho Reload Historical Data. Dost ma to otravuje az znemoznuje sledovanie tohto grafu. Stretol sa pls s tym niekto? Vie mi niekto poradit co s tym? Prikladam obr. pred a po Reload Historical Data. Cize rozmedzie asi 5 az 10 sekund medzi obrazkami.

12875

12876

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny tradery,

mam dotaz ohledne backtestu v NT. Snazim se intradenne backtestovat trh ES, pricemz ale rucne vypisuji udaje do excelu:/

Jakym zpusobem backtestujete vy, existuji nejake rychlejsi metody backtestingu? Hlavni moje otazka zni, zda-li se daji backtestove obchody zadavat do programu zpetne, tj. pokud mam napsane casy a smery atd. u obchodu a nadefinoval bych si zpusoby vystupu, dokazal by si s tim NT nejak poradit?

Diky,
Prokic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...