Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

dynosWCH,

na demu je slippage nesmyslne a vetsinou v tvuj prospech. V realu je vetsinou v tvuj neprospech.
SL je stop prikaz, takze kdyz se ho cena dotkne nebo ho preskoci, meni se na marktet a bere aktualni cenu, takze tady muze byt slippage na obe strany, ale vetsinou, kdyz uz nejake je, tak je negativni.
PT je prikaz limit, takze tam negativni slippage mit nemuzes, protoze prikaz se sparuje za pozadovanou cenu nebo lepsi. Tady muze byt pozitivni slippage, ale to je velmi zridka. Zalezi, jak moc zivy je trh.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den, jsem strašně nažhavený na svůj první backtest, ale prostě se mi nedaří.
Včera mi přisel na mail od Zenfiru demo username a password, ale nebyl jsem schopny zobrazit si graf e-mini Russel 500, čekal jsem na načtení dlouho, ale prostě jen bílé okno s osami....
Takže včera to nevyšlo a dneska jsem chtěl zkoušet znovu, ale když jsem dal connected Zenfire, tak mi vyskočilo okno Message a v něm Login failed: Unable to login (20051), tak jsem to samozřejmě zkoušel znovu nastavit dle emailu a přihlašovacích údajů, ale pořád dokola, nevíte co to může znamenat, když mi email přišel včera? takže o vypršení 30 dnů nemůže být řeč. :S děkuji

Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak děkuji moc, nečekal jsem takový ohlas, jsem opravdu překvapen. A už jsem zase připojen na zenfire :)
Dále vás nechci otravovat stupidními dotazy ale chci si zobrazit v Ninja s daty od Zenfire TF 06-09 v rozmezí 1. 5. 2009 - 1. 7. 2009, mám to dobře (si myslím) nastaveno v instrumentech a když dám new a vyberu všechny potřebné věci jako volume, typ instrumentu od kdy do kdy (viz jak jsem uvedl výše) tak mi vyskočí nové okno s osami a s vrchní lištou ale žádné svíčky nic, ani po dlouhé době čekání, což je i 30 minut jsem tomu dal.

Děkuji Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andyvox:

z tvého popisu tam nevidím zásadní chybu. Snad jen datum tam nemáš úplně přesně,protože kontraktní měsíc 06 se roluje 11.6., takže graf do 1.7. je zbytečné dávat,ale stejně i tak by se to zobrazit mělo.

Zkoušel jsem to a taky mi alternativní grafy typu volume nejedou. Minutové bez problémů. Takže to asi bude taky tím víkendem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím přátelé, můžete mi někdo poradit. Do nového compu s novýma woknama 7 jsem nainstaloval NT. Vše funguje bez problémů, ale když chci vložit nový indikátor, tak mě vyskočí hláška - viz. obrázek. Vkládám klasicky: File - Utilites - Import ninjascript a pak error. Zkoušel jsem to vložit i přesunutím do složky \Dokumenty\NinjaTrader\bin\Custom/indicator a potom sem to chtěl zpřistupnit přes editninjascript, ale to se mě kousne úplně. Nevím jestli to nemúže být třeba problém s windows7 v nějakém nastavení, povolení. Na XP mě to funguje vše bez problému. Za každou radu díky. Existuje ještě nějaký jiný způsob jak do NT vložit nový indikátor?

12761

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomik:-:
tak s mi to stalo, když sem roloval nový měsíc, ale přislušnej graf sem zavřel a znouvu načetl a už to ukazovalo správně.

stomas
mám několik grafu vedle sebe. Otevři si graf, pak si ho zmenši na potřebnou velikost a tak to udělej i s dalšími a takhle si jich můžeš naskládat vedle sebe kolik se Ti zlíbí. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...