Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zrdavim.

řeší se to tu často a to připojení k zen-fire, demo připojeni mi vypršelo a při pokusu nove registrace vždy stejna otravna hlaška, nepomohlo ani jine pc, ani mail ani jine připojeni atd.. Tak leda asi cestovat po ČR a navštěvovat kavarny a doufat že tam nikdo z tradingove komunity ještě nebyl :S.
Muj dotaz teda zní, jak lze ziskat data , připadně si je koupit, když chci stále jen paper a na strankach zen-fire prvni věc kterou musím vyplnit je volba broker, kterého, ale nemám a ani zatim nepotřebuji??

dekuji
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte,

Vie mi niekto prosim vas povedat, ako nacitam v NT graf za dlhsie obdobie, ako 3 mesiace, povedzme 1 rok?
Neviem, ci je v tom nejaky hacik, ale skusal som uz vsetko mozne, no nepodarilo sa. Len nech mi niekto velmi "chytry" nepise, ze to tu uz niekde bolo povedane, lebo to mi skutocne nepomoze! Momentalne som max. vytazeny a nemam ani volnych par minut a nie to este hodin, aby som tu prehladaval vlakna.

Vopred dakujem, prajem vam pekny vikend a nech sa dari


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradeři,
Mám takovýto dotaz. Je možné v demo verzi NT s daty od Zen Fire tyto data nějakým způsobem vyexportovat na pevný disk, abych si je mohl zpět do NT kdykoliv vložit a tak backtestovat po neomezenou dobu (např. 30 dní) ?
Zkoušel jsem to tady ve fóru hledat, ale zatím jsem neuspěl.
Pokud někdo víte, prosím o návod.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...