Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

JPtrader:
Ještě je možnost zazálohovat si datový soubor. Najseš je zde:
....\Dokumenty\NinjaTrader 6.5\db\NinjaTrader.mdb

Je možné mít i několik různých datových souborů a přepínat přejmenováváním. Pokud soubor nebude při spuštění existovat, NJ si vytvoří nový prázdný. To je i nejrychlejší cesta kompleního vymazání dat.

Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý .

Mohli by ste mi poradit ?

skusal som sim zadávanie príkazov. V trhu ES som kupil 650 kontraktov a nastavil si to tak aby cena išla hore. Ale obchod som neuzavrel.


Potom som zapol klasické demo od zen fire a cena na ES bola omnoho nižšia než predtým tak mi vznikla velká strata.

Problém je v tom že som na účte v mínuse a teraz nemôžem na deme zobchodovať žiaden kontrakt.


Dik M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu:
Ninju jsem si oblíbil během paperu s daty od Mirusu a teď když skončilo demo jsem náhodou "zdědil" od kamaráda který je časově zaneprázdněný a dal si pauzu účet u INTERACTIVE BROKERS.
Nainstaloval jsem TWS, data běží............ V Ninje jsem vytvořil připojení na IB jak je zde popsáno..... bohužel při pokusu o připojení vyskočí tato chybová hláška:

Login failed. IB Adapter MesssageLoop Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl 127.0.0.1:7496

Setkal se stím někdo??? Díky......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám problémy se zobrazením Volume grafů. Vynechává dny. Např. letošní únorová data YM03-10 / 2000Volume se načetla až na několikátý pokus a stejně chybí dva dny. Porovnání časového a volume grafu je na obrázku. Dny 8.2 a 11.2 chybí, i když je volume srovnatelné s jinými dny.

12481

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu: MYSLÍM, ŽE S TYPEM LICENCE TATO HLÁŠKA NESOUVISÍ VIZ.ANG.TEXT....... PROTO JEŠTĚ JEDNOU....VĚDĚL BY NĚKDO CO SE SKRÝVÁ ZA TOUTO CHYBOVOU HLÁŠKOU?
Ninju jsem si oblíbil během paperu s daty od Mirusu a teď když skončilo demo jsem náhodou "zdědil" od kamaráda který je časově zaneprázdněný a dal si pauzu účet u INTERACTIVE BROKERS.
Nainstaloval jsem TWS, data běží............ V Ninje jsem vytvořil připojení na IB jak je zde popsáno..... bohužel při pokusu o připojení vyskočí tato chybová hláška:

Login failed. IB Adapter MesssageLoop Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl 127.0.0.1:7496


If you want to submit an order in your Live account, you need to purchase a Live license which starts at $60.00 per month billed quarterly. If you just want to paper (Sim) trade with Live data, all you need is the Sim license and this is free. With this license no Live trades can be submitted.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

targox1:

prosím, než dávat několik dní po sobě stejný dotaz do všemožných vláken, co kdybyste zkusil napsat do IB a NT? a případně po obdržení odpovědi, napsat info sem do diskuse pro ostatní, kteří by mohli řešit podobný problém..

PS. myslím, že pro propojení s IB je nutné mít NT zakoupený/pronajatý..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte chci se zeptat. Nevím jestli tu podobný dotaz byl ale nenašel jsem ho. Tak zkusím popsat co mám na srdci. Když si otevřu jakýkoliv graf v NT a roluju v čase například jdu zpátky tak dle pohybu ceny a Volatility toho dne se mi i upravuje v pravo ukazatel bodů. V trhu NQ mám například 1778 pak 1780, 1782 (jde to celkem o dva plné body) ale jsou dny kdy to zase chodí například takto: 1770,25 1771,25 1773,25. Neumím to moc vysvětlit ale snad to chápete. Tak můj dotaz zní jestli jde někde v programu si zvolit kolik bodů to má být aby se mi to každým dnem neměnilo. Například graf se mi změní tak že vypadá jako by udělal hrozně velký pohyb dolů a přitom je to jen pár ticků ale díky tomu dnu to vypadá jako by se hodně hnul dokud si graf opět neupravím. Děkuji za každou pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TomTailor:

v NT6.5 se cenová osa upravuje automaticky, v NT7 se to bude myslím už dát pěkně libovolně nastavovat..aktuálně ale myslím pro zafixování osy slouží indikátor VerticalScale..je ke stažení tuším i na support fóru NT i tady v diskusi..sám jsem ho sice nikdy nepoužil, ale mělo by to být, co hledáte..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
chtel jsem se zeptat, zda je mozno mit v pripade backtestu otevrene dva grafy se stejnou komoditou, ale s rozdilnym timeframem a oba grafy budou synchronizovany. Rekneme, ze mam otevrene dva historicke grafy ( 5 min, 60 min). Kdyz posouvam 5 minutovy graf tak bych potreboval aby se automaticky posouval i ten 60minutovy (samozrejme az po 12ti 5 minutovych useckach.)

Diky za radu
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...