Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

tak se ptám ještě jednou, ví někdo, proč se mi v NinjaTrader data od Zenfire nezobrazi graf FT 06-09 1.5. 2009 až 1.6. 2009 když dám volume 500, naskočí mi bílé okno s osami a i po dlouhém čekání nic, a když dám stejnou periodu akorát 3minutové svíčky, tak okamžitě mi naskočí graf.

Diky ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim vas prosim vas vedeli by ste mi niekto poradit co mam spravit s ninjou ked sa mi pri prihlaseni ukazuje toto okienko .. minule som preinstaloval ninju teraz som si aj nove data od zenfire vypytal ale stale mi to vyhadzuje to iste. po prípade ze by som musel preinstalovat ninju viete mi poradit ci sa niekde ukladaju moje obchody aby som ich mohol potom spetne nacitat. lebo tym padom by som musel zacinat od nuly. dakujem za radu. peter

12778

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den finačníci měl bych ještě jeden dotaz ohledně NT. Jednou jsem se už na to ptal zkusím to znovu. Jak je možné, že se mi stále překresluje trend linie když přepnu TF třeba z 60 min na 10 min. Jak můžete vidět na obrázcích horní TL končí v 60min těsně pod 2880, ale když přepnu TF třeba na 10min, dostane se tato trend linie na hodnotu 2900. Ví někdo jak řešit tento problém. Děkuji za odpověď Tomík

12779

12780

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

@peterer:
Myslim, ze nam to nefici, lebo sme uz mali par-krat demo ucet a NT zaviedol restrikcie (bola to len otazka casu).

@all:
Ja som momentalne v stadiu papertredingu a na ten mi skvele stacil NT sim + data od zen-fire. Vyhovovalo mi, ze nemusim mat zatial nikde zalozeny ucet, takze som brokera este neriesil. Rovnako som doposial nemusel kupovat platformu.

Zaujimalo by ma teda, ci je nejakym sposobom mozne, (hladal som v DF odpoved, no nenasiel som a tak sa mi toto vlakno zdalo najvhodnejsie) pokracovat tymto stylom, t.j. mat NT a data od zen-fire bez brokera a potreby kdesi alokovat kapital, ktory bude este nejaky cas lezat uhorom. Da sa teda niekde, ak je to nutne, zaplatit nejaky data feed pre sim do NT? Alebo musim zalozit ucet cez mirusfutures, kupit platformu a platit za data? Existuje pripadne nejaky iny rozumny variant za rozumnu cenu pre papertrading? Prip. je nejaky dalsi/iny narvrh, ci skusenosti?

Vdaka za akukolvek reakciu.

Vasto

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...