Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premenoval som priponu na zip,extraktoval som zo zazipovaneho suboru a boli tam 2 indikatory jeden @SMA a druhy CCI_Histogram skusal som tento CCI_Histogram nakopirovat do C:\Users\mvo\Documents\NinjaTrader 7\bin\Custom\Indicator restartol som NT alee medzi indikatormi nie je,potom som ho skusal premenovat na @CCI_Histogram kedze vsetky ostatne maju na zasiatku @.restart a stale nic.neviem ci postupujem zle,alebo to nie je indikator pre ninju verzia 7

mvo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To, že má indikátor před jménem @ znamená, že je "zamknutý" proti změně zdrojového kódu. To, co máte v zipu je asi "jen" zdrojový kód indikátoru a je třeba ho překompilovat. Kompilací z něho vznikne soubor s koncovkou .dll a ten už NT uvidí, resp. vy jej najdete mezi indikátory:) Kompilace: Tools - Edit NinjaScript - Indicators... , nalistuje váš indikátor, otevře se obrazovka editoru se zdrojovým kódem, stiskněte tlačítko pro kompilaci...jsou na něm tečky a takový dvě modrý svislý šipečky (hned vedle dalekohledu:) ) a pokud překlad proběhne bez chyb, máte vyhráno a máte nový indikátor :)
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ten subor si len stiahnite ako .zip, ulozte ale nerozbalujte. V NT tuším prvá roleta File-Utilities-import Ninja script - najdite ten ulozeny subor a NT si ho sam nainstaluje. Nasledne Tools-Edit Ninja script-indicator, otvorte ho, a stlačte compile (alebo tusim F5). Potom by sa vam uz mal zobrazit v grafe a prisposobte si ho "na obraz svoj "... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, zdravím všechny, mám malý dotaz.

Plánuji si zřídit účet u PFG a váhám mezi platformou PFG Best Direct 8 a Ninja Trader. Obě platformy začínám právě zkoušet, obě mi připadají vyhovující. Zajímají mě Vaše názory na ně a zkušenosti s nimi , jak negativní, tak pozitivní (zejména co se týče zadávání příkazů, jejich vyplňování, zadávání a posouvání Stop-lossů) resp. nějaké srovnání obou platforem.

Je mezi nimi nějaký zásadní kvalitativní rozdíl ?
Díky moc za Vaše názory

Brumla


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro upřesnění,

indikátory jsou v NinjaTrader umístěny ve ..Dokumenty/NinjaTrader 7/bin/Custom/Indicator/ a jedná se o soubory s příponou *.cs, což je v podstatě soubor s programovým kódem v C# (v podstatě textový soubor).

Je tedy možné indikátor Importovat pomocí vestavěné fce, či rozzipovat a nakopírovat soubor *.cs přímo.

Domnívám se, že program si patrně soubory kompiluje sám až při startu a zmíněná kompilace je tedy spíš "zkouška" kompilace, aby se ve vhodnou chvíli podařilo soubor zkompilovat.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý večer ,

používám LIVE verzi NT 6.5 a začíná se mi hlásit přeinstalace na NT 7.

A teď má otázka :

zůstanou mi po přeinstalaci poznámky v grafech ?
vyznačení exekucí Live obchodů ?
doinstalované indikátory platné pro 6.5 , hlavně alert na vyhlašování zpráv jtEcon News ?
je nutné vůbec přeinstalovávat ?

díky za odpověď

L.P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...