Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
mám otevřený graf, v grafu je cena a já bych ji chtěl posunout nahoru, nebo dolů. Když kliknu levým tlačítkem, podržím a posunu úplně na pravé straně grafu, tak se cena pohybuje, řádky se zmenšují , zvětšují, ale já bych chtěl aby zůstaly stejné, ale mohl jsem je i s cenou posunout nahoru, nebo dolů. Nevíte prosím, jak na to?
Předem díky za odpověď



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

věřím, že je tu pár lidí, kteří používají NT 7:). Mohl by mi prosím někdo z Vás poradit jak zobrazit ve funkci market replay celých 24 hodin dat? v session template mám nastaveno 24/7, ale stále mi to ukazuje data jen zhruba od 7 hodin ráno našeho času a já potřebuji vidět kompletní premarket. Velmi díky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
moc prosím o pomoc - právě jsem si nainstalovala Ninja Trader a chtěla jsem se zaregistrovat na Zen-Fire na získání bezplatné 30denní demo verze. Po vyplnění přihlášky mi program sdělil, že to není možní možné, neboť již demo bylo poskytnuto - což ale nebylo. Je možné, že by někdo měl shodnou emailovou adresu (IP a MAC shodný vylučuji)? PC užívám výlučně já a na Zen-Fire jsem se připojila poprvé v životě. Je nějaká jiná možnost, jak se dostat k hist. datům bezplatně někde jidne? Nebo nějaká jiná cesta k demu na Zen-Fire?
Moc děkuji za odpověď.
Pampa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Používím NT 6.5 a nedaří se mi rozpohybovat graf s trhem YM (YM 03-11, např. 1 min, 5 min ...). Pokud s tímto trhem otevřu graf, data se zobrazí do aktuálního času, ale pak se dál už nemění a další úsečky nepřibývají. Pokud ve stejném okně zobrazím trh např. TF, NQ nebo ES, data se normálně zobrazují a další úsečky se dál vykreslují. Stiskem CTRL/Shift/R se data trhu YM obnoví zase do současnosti, ale dál se zase nic neděje.
Dělám něco špatně nebo máte někdo stejné problémy?
Děkuji
Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...