Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Priznam se, .NET prilis neznam a nepracuji v "v nem". Nevedel jsem o tom, ze pri kazdem startu se kompiluji vsechny indikatory a moc se mi to nezda. Pokud pridam novy indikator v .cs, tak ho musim zkompilovat ruco nebo importovat (pak probehne kompilace), jinak o nem NT nevi. Ale je mozny, ze kompilaci se dostane do jakehosi seznamu..o tom se lehce presvedcim. Udelam v indikatoru zmenu nebo chybu a spustim NT:)
At je to tak nebo tak, pro vlastni trading je to myslim zcela bezvyznamna zalezitost :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím o radu.Včera jsem si nainstaloval NT7.Vytvořil jsem si Account Connection na svůj live obchodní učet.
Po připojení k datům mi to hlasí "Login failed: Unable to login (10006)".Psal jsem na podporu a přišla odpověď,že si
mám změnit název svého PC,nepomohlo nevím co s tím.Děkuji předem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, měl bych jeden dotaz. Obchoduji (zatím ne naživo s TF na NT). Blíží se expirace, která nastane tento pátek. Když si otevřu graf tohoto trhu jako TF 12-10, a pak jako TF 3-11 (tedy období s expirací v březnu příštího roku), tak se grafy zcela neshodují. Někde je o svíčku více či méně, CCI je také trochu jiné, a nejvíc se liší volume - to je u 12-10 mizivé narozdíl od 3-11. Mohl by mi někdo vysvětlit, jestli je jedno, v kterém z těchto dvou expiračních období v tyto dny obchoduji (samozřejmě myslím intradenně), nebo je v tom nějaký rozdíl? A čím jsou dané rozdíly v grafu? Není to dáno třeba tím, že poziční obchodníci už obchodují spíš v 3-11, a tím ovlivňují rozdíly v grafu?
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Beneš: skor ako do tohto vlakna je to otazka do vlakna o otazkach pre zaciatocnikov. Pises o dvoch roznych expiracnych mesiacoch. Sice to je ten isty trh ale dva rozdielne instrumenty. Urcite sa budu lisit - tvoje pozorovanie je spravne. Nejde iba o pozicnych obchodnikov ale o vsetkych. Cim dalej tym viac obchodnikov bude obchodovat novy kontraktny mesiac a menej stary. Postupne sa teda bude prelievat volume do noveho kontraktneho mesiaca. Moja rada pre teba - pozoruj oba a sam uvidis kedy zacne davat novy kontraktny mesiac zmysel. Potom ho zacni obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deluxe,

okno grafu má svoji datovou řadu/řady ze které se generují indikátory. Tedy musíte mít definovaný nějaký konkrétní symbol/kontrakt pro který se vám načtou data. Lze skrýt region grafu. Neměl by být problém otevřít 2 grafy/okna se stejným symbolem. Jeden pro zobrazení grafu, druhý pro zobrazení indikátorů. Propojit datově mezi sebou dvě okna grafu dle mého názoru nejspíš není možné.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den

potřebuju poradit a to tak, že nutně (tu)

když do NT7 naimportuju data.. (TF) mám je v jednom balíčku od roku 5.1.2006-12.3.2010 (netuším, co to je za data ale tickova asi nebou jelikoz to je velike jen 30mb a sou to dataza 4 roky:/ ale i tak pro tenhle případ to stačí )

www.uloz.to/4383654/data-nq-es-tf-ym-zb-rar

V NT7 dám import dat automaticky se mi tam nahrajou, to je ok... který kontraktní měsíc mám zadat do file-new-chart-...?? aby se mi tyhle data zobrazily?

Díky za radu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...