Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím,

potřeboval bych vědět, zda lze do ninja traderu přidávat tzv. "hypotetické čárky" ( čárky u kterých zadám high low a v grafu se mi zobrazí). Nebo alespoň zítřejší typickou cenu, nebo něco podobného.

Děkuji, obchoduji totiž J. Rosse, který ve své knize popisuje možnost vložení své čárky, ale v NT jsem nic podobného nenašel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

yax,

zde jsou porovnány metody DrawLine dle verze. Zmínkou o přidání boolean hodnoty jsem to možná trošku zamotal, ale byl to obdobný případ jiného indikátoru, který jsem zde před pár dny upravoval.

NT 7:

DrawLine(string tag, int startBarsAgo, double startY, int endBarsAgo, double endY, Color color)
DrawLine(string tag, bool autoScale, int startBarsAgo, double startY, int endBarsAgo, double endY, Color color, DashStyle dashStyle, int width)
DrawLine(string tag, bool autoScale, DateTime startTime, double startY, DateTime endTime, double endY, Color color, DashStyle dashStyle, int width)


NT 6.5:

DrawLine(string tag, int startBarsAgo, double startY, int endBarsAgo, double endY, Color color)
DrawLine(string tag, bool autoScale, int startBarsAgo, double startY, int endBarsAgo, double endY, Color color, DashStyle dashStyle, int width)

Je třeba tedy porovnat sled a datové typy jednotlivých parametrů tak, aby to přesně odpovídalo jedné z variant.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ještě poznámka varinatám metody DrawLine,

nevím jestli je chyba v indikátoru který jsem opravoval (což se mi nezdá, protože je zde používán), nebo je chyba v helpu NT 6.5, každopádně v indikátoru co jsem opravoval byla použita tato varianta metody DrawLine (a zde bylo řešením přidat zmíněné True/False):

DrawLine(string tag, int startBarsAgo, double startY, int endBarsAgo, double endY, Color color, DashStyle dashStyle, int width)

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
používám WIN7 64bit verzi. Mám 64bitovy NT7. Občas se mi stane, že spustím NT, chvíli se to inicializuje, a těsně před tím, nežli se má otevřít zmizí a neotevře se. Když se jej pokusím otevřít znova, píše to klasickou hlášku že už běží a nejde tedy znovu otevřít.
Ovšem dnes už mi nejde otevřít NT vůbec (předtím se to třeba na podruhé povedlo), zkoušel jsem restarty. Nenašel jsem nic, co by mohlo pomoct. Prosím o radu, jak toto vyřešit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...