Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

iigis Napsal:
-------------------------------------------------------
> Fuxo prosím ťa ti si dávnejšie spomínal, že
> obchoduješ bez ATM v NT tak sa chcem spýtať ako sa
> zadávaju ručne do grafu PT A SL kedže som začal s
> predbežným papreom svojho systému a chcem to robiť
> ako keby real teda bez ATM.... dikes

Ahoj iigis, ja som v reale od toho upustil, stresovalo ma to a tak si nakoniec platim Ninju s ATM :)
Ale inak samozrejme ide to aj bez toho, proste vstupis do obchodu a podla ceny na ktorej si bol vyplneny si spocitas kam dat stop loss a profit target podla tvojho systemu. no a pravym tlacitkom kliknes do grafu na danej cene a potom uz len vyberie typ prikazu z kontextoveho menu ktore sa ti zobrazi, limit, stop atd. ziadna veda, akurat to musis spravit aj pre SL aj pre PT zvlast. Potom s nimi mozes hybat normalne ako by si hybal s prikazmi z ATM strategie, ale nesmies zabudnut ze nie su OCO teda ked sa ti jeden vyplni, povedzme PT tak SL musis rucne zrusit!!!

Fuxo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Podle meho nazoru jsou ATM strategie s brokerem Mirus futures ted vcelku k nicemu. Duvodem je to, ze OCO vazba se drzi stejne jenom u vas v pocitaci, takze je naopak riskantnejsi mit hned od zacatku v obchodu zadany jak SL, tak i PT. Pokud vypadne spojeni, tak v trhu zustane vzdy jeden nechraneny prikaz. Ja obchoduju bez ATM uz rok a PT resim tim zpusobem, ze do trhu zadam alerty a PT zadavam az po jejich dosazeni. Kdyz se trh od meho PT vzdali, tak prikaz zase stornuju. Neco jineho bude, az bude Mirus drzet OCO vazbu u sebe na serveru, to si NT urcite koupim...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dikes za názory:)
Ja testujem systém kde mam tak z 50% logický stoploss a preto mi je asi aj lepsie keď sa pustím do live ísť bez ATM.. Tedaak som to pochopil správne tak zadám pozíciu a PT a SL si zadam cez sell stop limit moznosť?.. Ešte mám do live dosť dlhú cestu ale určite chcem používať NT váham medzi brokermi ale to sem nepatrí:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejsem si jistý, ale to je asi věc zobrazeného indikátoru, a ne nastavení NT, ne ?
Pokud se Vám jedná o zarovnání textu ve vlastním indikátoru, který vytváříte přes DrawText, tak tato metoda ma v jednom "přetížení" parametr alignment typu StringAlignment. Hodnota se změní takto:
StringAlignment.Center (.Near, .Far)
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alexik30 asi si nerozumíme...to nemá nic společného s indikátory...v ninja si do grafu můžete vkládat čáry a používáte kreslící nástroje stejně jako tam můžete napsat poznámku zkratkou F12...otevře se editor v okne do kterého píšete text...ten text se dafaultně zarovnává na střed,což mi nevyhovuje,zvláště pokud je některý řádek krátký a jiný zase dlouhý...rád bych ten text měl srovnaný zleva...

14325

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím pánové a dámy. Mám účet u IB otevřený docela nedávno, doteď jsem používal data od zen-fire. Teď už používám datafeed od IB. Nevím jestli je to na jejich straně nebo nějaká chyba v nastavení u mě, prosím poraďte. Prozatím používám NT v6.5., v7 jsem si nainstalil na otestování včera. Mám chart dejme tomu na TFku 15RB. Ikdyž mám v NT7 v session nastaveno 24/7, stejně jsou zobrazena data pouze od doby, kdy jsem otevřel v ten daný den platformu (viz. screenshot). Jak nad tím vyzrát? V 6.5 ať už v nastavení změním session začátek i konec jakkoliv z původních 0:00, stejně mám data zobrazena od spuštění NT. Díky předem všem za pomoc.David

14386

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za odpověď, Petře.
Moc jste mě ale nepotěšil :) To mi brání v backtestování s daty od IB pro RB. Konkrétně u ropy mi to takhle alternativně vykreslené vyhovuje nejvíc. U IB chci určitě zůstat, ale o tuto možnost testování bych se nerad připravil. Mohl byste mi prosím poradit, z jakého zdroje tato data získat? U zen-fire tuším podobný problém při stejném nastavení nebyl, a to poskytují přitom data zdarma k otestování NT-platformy. Ticková data se dají určitě z jiných zdrojů koupit, jen mě mrzí že zrovna u IB je to takový problém. Každopádně díky za info.
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...