Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

to iigis:
Ja jsem na to taky neprisel jak SL a PT zadat rucne. Tak si to "smiluju" tim, ze si zadam napr. pri vstupu do long pozice (buy) 2 prikazy sell. Jeden je sell stop jako SL a druhy sell limit jako PT. Funguje to, ale musis si dat pozor, kdyz je pozice ukoncena, zustane tam trcet bud sell pro PT nebo sell pro SL, zalezi, ktery z nich cena protla. Na druhou stranu to ma jednu vyhodu. Pokud vypadnu na SL, tak mam okamzite pripravenej prikaz sell limit ktery lze rychlym pretazenim pouzit pro vstup do pozice pokud se trh dale pohybuje v medvedim trendu.
Rad se ale dozbim, jak udelat primo SL a PT rucne. Btw. nejde to nejak pres SuperDOM ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte, mam na vas otazku, pred nedavnom som objavil clanok o pivotoch http://www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/pivoty.html a celkom ma to zaujalo a rozhodol som sa podrobit to podrobnejsej analyze. Pre backtesting pouzivam Ninja Trader a tie pivoti som par krat pocital rucne podla uvedeneho clanku Pivot = (H + L + C) / 3 Resistance: R1 = (2 × Pivot) − L R2 = (Pivot − S1) + R1 R3 = (Pivot − S1) + R2 Supporty: S1 = (2 × Pivot) - H S2 = Pivot − (R1 − S1) S3 = Pivot − (R2 − S1) Nedavno som ale objavil indikator v ninja tradery WoodiePivots, ktory zda sa robi vypocty sam a dokaze to pekne znazornit v grafu. Rozdiel je ale v tom ze zadava sa H+L+O ale v clanku o pivotoch sa ma zadavat H+L+C pre vypocet zakladneho pivotu. Vypocty R1, R2, S1 a S2 pri woodieho indicatore neviem ako prebiehaju, no dost sa to lisi od rucneho pocitania. Prikladam obrazok rucne pocitanie a prikladam obrazok pocitanie pomocou spominaneho indikatora. Vie mi niekto povedat ktore je spravne vypocitavanie? Dakujem Lukas

14213

14214

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Lukas,
na to neexistuje jednoznacna odpoved, ktore je spravne. Su rozne druhy pivotov a rozne sa pocitaju. Woodies pivots sa od klasicky odlisuju presne tym co spominas a sice ze sa pocitaju z open a nie close ceny. Ale v ninja je este indikator Pivots a to by mali byt tie klasicke pocitane tak ako si ich pocital rucne, tak si to skus porovnat s nimy.
Na internete najdes aj dalsie, ale nikdo ti nepovie tieto su tie spravne a najlepsie a funguju perfektne, musis si to otestovat sam. :) tak ako vsetky ostatne veci.
Mne osobne ale na TF15RB funguju woodieho pivoty dokonale.

Maj sa
Fuxo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirinvest: Aha, ja z vaseho dotazu pochopil, ze se vam jedna o znovuzprovozneni online dat. Proto jsem se ptal na poskytovatele, protoze u Zen-Fire to jde. S ostatnimi nemam zkusenost. Ze by se Ninja Trader po 30ti dnech zacal chovat jinak, o tom nic nevim, mel by byt neomezeny. Omlouvam se, neporozumel jsem, na co se ptate...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...