Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Dobrý den

Prosím o radu s nastavením NT. Asi před měsícem jsem si nainstaloval obě verze NT, tedy 6.5 a 7. U obou dvou jsem nastavil příjmání dat od zenfire (AMP). U obu jsem neměl po celou dobu problémy s připojením. Avšak asi před několika dny mi přestalo toto přijonení fungovat v NT7, ale v NT6.5 stále běží bez problémů.

Vždy když se chci v NT7 připojit k datům, tak mi to napíše ¨Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection¨ Moc tomu nerozumím, protože internetové připojení je pořád stejné a s nastavením účtu jsem nic nedělal. Našla by se nějaká dobrá duše, co by mi s tím pomohla? Moc Děkuji

BTW: Používám Windows 7, připojení přes kabel.

Dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím tradery ! Mám problem se zadáním SL a PT v NinjaTraderovi. Mám trh ES 12-10, Volume 2000, dle tutorialu jsem si udělal ATM Strategy. Při zadávání SL a PT mohu zadávat desetinná čísla, což mě prekvapilo, když by to měl být zřejmě počet ticků ! U jiných trhů to tak bylo. On mi pak umístil dle zvolené "vzálenosti" v tickách SL a PT. Ale zde to nefunguje :( Jakmile zadám příkaz MARKET, tak se tam umístí sice SL a PT, ale hrozně vzdálené od aktuální ceny a ihned se pozice uzavře a samořejmě se ztrátou. Nesetkal jste se tím někdo ? Zřejmě mám někde něco špatně nastavené, ale nepřišel jsem na to co a kde. Přijde mi to (což jsem nezkoušel), že chce zadat konkrétni cenu pro SL a PT, ale to je asi blbost...
Prosím o help:)
Děkuji.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prosím o radu. Nevíte někdo, proč se mi nechtějí načítat data zpětně? Kdyz zapnu Ninju tak se mi zobrazují data pouze od té chvíle co jsem přijen. Nemůžu dát reload historical data, protože tato nabídka je šedivá a zkoušel jsem i opravit DB. Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...