Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

nemáte někdo v současnosti problém s funkčností jtEconNews indikátoru?
Už asi třetí den mi nezobrazuje zprávy a píše - News load error:Vzdálený název nelze rozpoznat:"cloud.forexfactory.com"
Už se na to ptal uživatel Abrams v jiném vlákně, ale odpověď zatím nepřišla.

Ještě bych se zeptal jestli se vám taky často jako mě stává, že se mění resp. "vypíná" funkce sledovaná vlákna.
Já si takhle občas uvědomím, že mi z finančníku nechodí příspěvky, což přikládám tomu, že žádne nejsou a pak najednou zjistím, že nové příspěvky jsou, ale vlákna, která jsem měl sledované už v nastavení nejsou.

Díky
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mikky182: Tak ještě zkuste smazat úplně všechno, tj. v Dokumenty/Ninjatrader7/ soubory jtEconNewsList.xml, jtEconNewsReaderConfig.xml v NT File-Utilities-Remove Ninjascript Assembly - jtNinja Trader Pak stáhnout a naimportovat tu novou verzi a mělo by to fungovat. Já to udělal přesně takto a jede mi to.

15497

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak, nemám to ze své hlavy, ale z toho včerejšího příspěvku na jeho blogu: johnthom.blogspot.com/2011/02/jteconnewsaddin-notice.html

Jestli upravil i tu druhou verzi pro NT6.5 nevím, nemám možnost vyzkoušet, ale z těch linků po pravé straně má zvlášť verze pro 6.5 a 7.

Nastavil jako default dailyfx, takže když chcete data z forexfactory, je třeba si to změnit v settings.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Attivo and all,
chlapi jsem z toho zmatený.
Už jsem hezkou řádku indikátorů importoval, ale vždycky to byl soubor .cs, který jsem vložil do složky indikátorů a pak zkompiloval V NT.
V té verzi výše žádný soubor .cs nevidím, pouze .dll, .xml a texták. Navíc zjišťuji, že ani ty soubory co attivo radí smazat tam nemám.

Můžete mě nakopnout co mi uniká?

Díky
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...