Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hezký den všem,
dnes jsem po pěkném profitu na ES málem dostala infarkt na trhu TF. Otevřela jsem jedinou novou pozici do shortu, nastavila SL, PT a když se trh obrátil proti mě, přeskočil SL. To bych ještě vydýchala, ale přes DOM mi to nešlo uzavřít ani za market,reverzem,nic....mám účet u AMP, zavolala jsem na jejich linku a oni vše uzavřeli sice se ztrátou, ale šlo to. Stalo se vám to někdy a co děláte? Až potom mě napadlo,že jsem mohla NT zavřít a znovu otevřít, jestli by to k něčemu bylo, ale v tu chvíli jsem jen cvakala na všechno možné a nešlo to. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaB: Obchoduju pouze jednoduche BO, takze ATM zatim nepotrebuju, nema to pro me vyznam. Kdyz zadam cekajici prikaz, ihned dam do urcite vzdalenosti opacny jeste pred tim, nez dojde k aktivaci prvniho, takze jsem v trhu bez stoplosu opravdu pouze chvilicku..

sd77: Snad. I kdyz je tam napsano, ze pokud obchodujete na globexu, je tento prikaz ignorovany a pouzivany stoplimit. To je vec, ktere bych se trochu bal, mozna by bylo nejlepsi napsat brokerovi nebo primo do NT..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sd77 napisala: "dnes jsem po pěkném profitu na ES málem dostala infarkt na trhu TF. Otevřela jsem jedinou novou pozici do shortu, nastavila SL, PT a když se trh obrátil proti mě, přeskočil SL. To bych ještě vydýchala, ale přes DOM mi to nešlo uzavřít ani za market "

Mne sa dnes stalo ( a nebolo to prvykrat) ze som chcel posunut SL a v grafu mi SL aj PT zmizli !!! Zadal som prikaz "close" ale NT nereagoval. Ninju som vypol a zapol ( manipulacia v DOM-e ma nenapadla), po restarte sa NT tvaril akoby nic, prikaz bol vyplneny, z uctu mi odislo 60 babiek.

Stalo sa vam cosi podobne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaB:
stalo se to přesně tak, jak píšete Vy....myslela jsem si, že to prostě přeskočilo SL a pak všechna zadání (SL a PT) zmizela, následně nic nešlo otevřít. Obchoduji přes DOm, takže proto jsem tam s ním manipulovala.
A po restartu NT jste zjistil, že Vám to nějaký příkaz vyplnilo nebo nic a jen zmizelo 60 USD?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...