Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tradery,

do minulého týdne jsem měl nainstalovánu demo verzi Ninji. V pohodě jsem se mohl současně připojit k IB i k ZenFire. Tento týden jsem zakoupil ostrou verzi Ninji a při zadávání objednávky jsem jako mého brokera uvedl IB. K IB se s ostrou verzí bez problémů připojím, ale v nastavených připojeních mi zmizelo připojení k ZenFire a ani není možné ho vytvořit, neboť v connection manažeru není volba ZenFire vůbec zobrazena.

Pokud ostrý licenční klíč nahradím demo klíčem, ZenFire opět funguje.

Nevíte někdo kde je problém???

Děkuji.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to ibalas:

protože IB i Zen-fire jsou brokeři, musíš si objednat multi licenci (90$ měsíčně na 3 měsíce)...a pokud máš účet u IB a chceš tahat data od Zen-fire,tak se musíš nejprve připojit k IB a pak se ještě jednou připojit k Zen-fire....NT automaticky pozná,že máš účet u IB,ale data se budou zobrazovat od Zen-fire.....kup si multi licenci a problém máš vyřešen...

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

pro sd77
moje zkusenost je takova:
mam intel pentium dual cpu E2180 na 2GHz (je to takovej lenoch) + 2GB pameti + win vista (sp2)
a obcas se mi stane (naposledy dnes ;-), ze "reload histor. data" je zablokovany
tak restartuju pocitac a spustim znova ninja trader
ALE necham mu cas aby se NT kompletne nabehnul vcetne grafu (workspace). Do ty doby nespoustim nic ani nehejbu s mysi. Soucasne mam nastaveno aby se po prihlaseni nespoustely zadne programy (jako skype, icq apod.)
Tohle mi vzdy funguje a NT na druhy pokus s nabehne.

Mam jeste Intel pentium5 na 3GHz + 1GB pameti + WinXP
a tam se to delo taky, ale mene casto. Stejny postup taky pomahal.

Cim to je nemam tuseni, snad kdyz je procesor vytizenej tak nestihne nejakej timeout. Asi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro sd77
moje zkušenost na notebook Celeron 1,6 G Hz, 500 MB RAM. Win XP. Data Mirus - sim. Už se mi stává zřídka, že "reload histor. data" je zablokovaný. Než vypnu NT dám Workspace default, ve kterém nemám nic. Pracovní workspace je otevřený, ale není vybraný. Vypnu NT a znova pustim. Aktivní workspace je default, který je prázdný, takže není zobrazen žádný graf. Pracovní workspace se grafy je otevřený ale neaktivní. Dám connect a počkám 1 - 2 minuty, než se načtou data. Vidím jak problikává co se zrovna načítá. Až potom vyberu pracovní workspace a zobrazím grafy. Skype ani ICQ vůbec nemám. Firefox u toho mám běžně puštěný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...