Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, prosím o radu. Nejde mi spustit trh TF – objevuje se hláška viz. obrázek. Mám fundovaný účet u Interactive Brokers a lifetime licenci od NinjaTraderu. Setkal se už někdo s tímto? Děkuji předem za jakoukoli pomoc, bohužel jsem v diskuzích nenašla odpověď na konkrétně tento problém, pouze spousty podobných problémů. Kačka

16648

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V Ninjovi problem nebude. Je to tak jak pise majkll. Zkus si otevrit ticker TF v platforme IB, mela bys dostat info, jak data aktivovat. Pripadne se zaloguj do Account management, rozklikni menu Trading Access, pote vyber Market Data Subscription a ze seznamu vyber polozku "InterContinental and New York Board of Trade (Non Professional)" Cena 1 USD. Pote dej continue dole na strance a dokonci aktivaci. Data nemusi fungovat okamzite, ale melo by stacit restartovat platformu IB, pripadne pockat max. do druheho dne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
Mel bych dve otazky ohledne NT7.
1)Jakym zpusobem(pokud to lze) vymazat pouze denni databazy v pripade neuspechu v papertradingu(pro lepsi pocit)
2)Jak je to s obchodovanim u neplacene verze NT7 primo z grafu?Mam nejake informace ze obchodovani z grafu je zpoplatneno a na obchodovani z doom nejsem pripraven.Pritelkyne ma fundovany ucet, neplacenou verzi NT7 a zda se ze prikazy z grafu lze normalne zadavat.Ted teda ma nejakou pauzu(neobchoduje asi 6 mesicu) tak nevime jak to tedy ve skutecnosti je.Diky za prip.odpovedi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rzwinston:
1) Netusim presne co chces mazat? Jakoze se ti nepovedl papertrading, tak chces ten den proste smazat? Protoze jinak se to vyresetovat, ale takhle selektivne asi ne. Nebo jsem nikdy o takovem postupu neslysel.
2) Obchodovani z grafu je zpoplatneno. Ale tim je na mysli ciste zadavani prikazu na grafu. Jinak to ze mas graf a vedle toho aktualni DOM porad normalne funguje.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1)Jo tak nejak - ale tyka se to obchodovani na sim. uctu s real time data ktere se zaznamenava do account performance -blbe sem to napsal.
Nevim jestli jsme si dobre rozumeli
2)S tim zpoplatnenim(tim nemyslim komise) (fundovany ucet ale free verze NT7 rok stara)- z tech informaci co mam by nemely fungovat prikazy z grafu, snad po zaplaceni poplatku 60 USD mesicne.Asi pred pul rokem nebo trochu dyl se prikazy zadavaly normalne z grafu-u free verze .Ani ted to nevyhodilo zadnou hlasku nebo upozorneni ( pri zkusebnim vstupu)ze bych to mel nejakym zpusobem omezeno.Mozna ze na to bylo nekdy v minulosti upozorneno ale nevim o tom.
Nebo se to tyka pouze nove poskytnutych free verzi NT od urciteho data..

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ako to vlastne je ???
Obchodoval som live na lízovanom NT 6.5. Asi pred štvrť rokom som live vypustil a robil som len paper. Z nutnosti- ako väčšina - som prešiel na NT7, po jeho stiahnutí mám len demo ( sim) - to znamená že live nemôžem obchodovať ani z grafu, ani z DOM-u. Na live proste neprepnem, licenčný kľúč na live mi vypršal. Pavel K. aj Michal tu pritom spomenuli že je možné obchodovanie z DOM-u ( dokonca aj z grafu ???) akurát bez ATM stratégií. Mám fundovaný účet u MF. A teď babo raď... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...