Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Díky za rady,
hledal jsem všude,ale na PC nikde v ninjovi čas omezen nikde nemám a na notebooku jsem postupoval identicky a čas je posunut dopředu a navíc zobrazen celý den.Vážne už nevím

PS jedině snad jestli na to nemá vliv import dat jak se vybírá časové pásmo,ale to zase nemá co do činění se zobrazením celého dne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj panove jedu demo přez NT, postupně přicházim na to co, jak a kde, ale teď se mi naskytla zajímavá věc a vubec nvm jak si to vysvětlit.

jde mi o záložku Account Performence, když nechám všechno nastaveno jakoby defaultně tak to vypadá takto:
i51.tinypic.com/xpzcrt.png

ale když vyškrtnu data od yahoo což nejsou (tušim) živá data a dostala se tam asi když mi vypadly data od zenfire při obchodu nebo nvm, tak to najednou vypadá takhle:
BTW: Zajímavý je taky to že když odeberu to yahoo tak mi dokonce přibudou 2 obchody, což trošku nechápu, protože by měli přeci zmizet ne?
i56.tinypic.com/2ephthv.png

A přitom když si vyfiltruju samotný yahoo tak tam to je jen takhle
i55.tinypic.com/hs288z.png

Vubec mi to nejde do hlavy jak se to mužou tahle ty částky lišit. nevitě někdo čim by to mohlo být?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.
Mám dotaz,

1) v NT7 mám nastavený Bar Timer a jedu 3min. timeframe. Když vyprší čas 3 minut, tak úsečka nepřeskočí hned na další (čas je zaseknutý na 00:00:00), ale cca až za 10s (jak kdy) a pak s naskočením nové úsečky naskočí v Bar Timer čas třeba 2:49. Vstupuji většinou přikazem Market na close úsečky, ale zde se mi díky tomuto nějak nedaří. Nevíte prosím, kde je chyba?

2) když vstoupím v NT7 a sim módu v trhu TF příkazem Market, tak kliknu třeba za cenu 740.0, ale jsem vyplněn třeba za 740.7. Tento skluz se mi zdá strašně veliký a dle informací technické podpory by se toto vůbec v sim módu nemělo stát. Nevíte někdo, kde je chyba? Nemůže to být třeba internetovým připojením? Jaké připojení používáte v live?

Předem díky za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 310Raptor:

ad 1) stává se to ve dvou případech 1. nový bar se vykreslí až když přijde jeho první obchod, 2. máš posunutý čas v počitadle (asi dopředu -schválně si ten čas rozhoď víc).

Pak mi není jasný jak můžeš zadat příkaz Market s cenou -z principu to nejde. Buď lze jedno, nebo druhé, viz:

www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/obchodni-prikazy-v-praxi-market.html

.

To LukasD:

Jak vidíš, je to možné. Najdi si ty dva obchody v záložkách Trades a Executions na kartě Account Performance a porovnej jejich okolí v těch třech případech a třeba si to ručně vyznač do grafu. Máš tam nějakou časově dlouhou Long pozici(dvě) kterou si rozsekáváš protišorty viz počet long/short obchodů a pak jsi jinak Flat což zřejmě způsobí ten rozdíl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jiří S.:

Tak to asi opravdu bude někde v té synchronizaci času PC s NT. Docílil jsem toho, že po cca 30 minutách posouvání času v pc mi v NT a BarTimeru čas seděl -1s, tak jsem v pc o tuto 1s posunul ještě čas a vše se mi rozhodilo, že v NT po dokončení odpočtu byl čas zaseknutý na 00:00:00 a v grafu se nová usečka začala vykreslovat nějakých 1:37s po tomto čase a naskočil odpočet nový, kde byl čas ne 03:00:00, ale 1:23:00. Fakt už nevím na jakém, principu má tohle pracovat. Zjistil jsem, že BarTimer se synchronizuje s časem v pc, ale čas v grafu je rozhozený. Nevíš prosím jak toto synchronizovat? A ještě čas v BarTimer občas dělá to, že buď vynechá a přeskočí třeba 1s ( 30s a následně hned 28s) nebo tu jednu sekundu ukáže,a le jakoby zrychleně. Jinak jsem to zkoušel na dvou pc a na obou instalacích to dělá to samé.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 310Raptor:

www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/synchronizace-casu.html

nebo si kup budíka co má rádiové řízení času a nastav/nastavuj si čas podle něj (ale některý budíky mají, s podivem, o vteřinu ujetý čas).
Auto nastavování času Mrkvosoftem bych moc nevěřil - někdy to nastaví, někdy ne a chybu přitom nezahlásí a někde tady na fóru je popis jak změnit Mrkvosoftí registr aby se čas aktualizoval podle libosti.

Ve vlastnostech grafu se dá nastavovat Display update interval kde je standartně 0,5 vteřinová obnova, tak to holt někdy zobrazuje zrychleně, nebo se to nehne a také to nejspíše kreslí/ukazuje čas až když přijde datový tik a Ninja zavolá indikátorům rutinu "OnBarUpdate". ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery,

potřebuji pomoci s problémem.Chci sledovat trh na 2 notebocích zároveň, jeden 15 a 30min, druhý 3min a 15range + panel obchodování.A chtěl bych mít úplně vše, co mám nastavené v 1ním notebooku i v tom 2hém.Jedná se mi o strategie na základě kterých vstupuji do obchodu, pro každý patern mám ve strategiích nastavený jinak SL a PT, navíc mám i verze s posuvnou stopkou, no strategií tam mám mnoho a nechtějí se mi znovu vytvářet.

Dá se to někde ve složce ninjateraderu najít?Přesně ty soubory, které obsahují mnou uložené strategie i celé moje nastavení systému FinWin?Hledal jsem to, ale jsou tam samé *.dll soubory, tak abych případným kopírování pokus omyl nenarušil chod či samotný provoz programu.

Děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, prosím o radu bactestuji v NT 7 demo od zenfire a chtěl bych vědět jaká je hodnota ticku na kontrakt u NQ 09-11. Jeste jestli v levém sloupci je to hodnotu ticku a zda nelze zobrazovat přímo cenu ? přiřazuji foto zda-li se jedná to tickovou hodnotu ? děkuji Kirov

16881

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, přátelé potřeboval bych poradit, vždy si něco najdu sám, ale teď jsem opravdu bezradný
Potřeboval bych nějakého brokera, který poskytuje free trial data [intraday] (například skrze demo acc) do NinjaTraderu 6.5, dříve fungoval Zen-fire, ale ten poskytuje nyní pouze data do NinjaTrader 7. NT6.5 potřebuji kvůli strategii která nelze převést
V případě, že by to bylo tak těžké získat trial data, znáte něco za velmi malou cenu, stačilo by mi tak týden data, nevím za 20$ max?
Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...