Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Ono to dřív šlo získat licenční číslo s možností obchodovat i z grafu. Jen ne ATM a ne OCO. Asi to měli brokeři s Ninjou nějak domluvený. Ale když přišel Ninja 7 tak se zřejmě jeho stvořitelé rozhodli, že s ním to už tak jednoduché nebude.

Je možné, že brokeři ještě mohli použít dříve smluvená licenční čísla a tak se ještě povedlo že někdo získal takové se kterým to ještě jde.
No a my ostatní už jedině za 1000 USD.

Jen kdyby v tom nebylo tolik much.
U ATM dokonce zrušili v okně strategií přehled ATM Strategy kteréžto už ukazuje pouze Scripty strategií, jakoby ATM Strategy nepatřilo mezi strategie - nejblbší moucha u Ninji. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě jsem si vzpomněl, že se taky řešilo to že byly jiné poplatky za obchod pokud někdo brokerovi řekl že chce obchodovat i z grafu a to tuším min. +0,3 USD a možná i víc (Mirus jsem tehdy zkoumal a opravdu to měli v ceníku rozdělené), ale pak i z DOOMu to bylo za stejnou dražší cenu.

Kdo se tím chce ještě zabývat tak nechť si dá do vyhledávání pro všechny diskuze slovo "onlinefuturestrading" a počte si, ale myslím, že to bylo ještě i někde jinde.

Jinak si myslím, že ty OCO u ATM a rychlost ATM jsou dost důležité na to, aby to za ty $$$ stálo, ale za ty co jsou jedna platba na doživotí. eSignálu jsem už zaplatil víc a na doživotí nemám nic. Navíc mi tam přiúčtovávali naše DPH, ale zato uměj pralesní burzu Praha o cca 30 vteřin dřív než naši burzovní veksltvůrci trhu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

vcera (29.7.) som dostal prihlasovacie udaje na NT Direct edition od Mirusu, chcel som free verziu, takže po zmene Licence key (od NT) a prihlasovacich udajov na data (Mirus) som otvoril NT a je to pravda nejde ani obchodovanie z Chart traderu a ani sa Vam nezobrazujú linky s prikazmi na grafe, takze len z DOMu a je to dost neprehladne. Naviac po zadani udajov na free verziu si ju uz neobnovite, otvori sa len obmedzena Direct verzia. A vobec sa mi nepodarilo dosiahnut na Direct verzii, aby sa na nej dali obchodovat ATM strategie postupom, ako bolo spominané par stran dozadu.

Zda sa, ze NT pritvrdil, stazil podmienky obchodovania na maximum, aby nas prinutil platit si licenciu. Takze si teraz musim zvyknut obchodovat z DOMu a nerobit chyby, alebo úplatit licenciu. Cas ukaze ako obstojim.

vela dobrych obchodov

Miro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat backtestuji v Ninja Trader 7 mám nastavený timeframe volume 1000 potřeboval bych graf oddálit zumem ale bohužel mi to nějak nefunguje prosím o radu co s tím? Další dotaz je backtestuji v kanceláři a mám již nějaká ta data bactestovaná a chtěl bych je beactestovat i doma na svém pc ale aniž bych musel začínat znova je nějaký způsob jak to provést děkuji??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Backtestuju jeden nápad v NT7 a chtěl bych si zapisovat hodnoty určitý indikátorů v době vstupu. Při live na to používám Market Analyzer, ale ten hlásí aktuální cenu, takže ho nelze při BT použít, nebo nevím jak.

Existuje na to nějaký jednoduchý způsob?


Jinými slovy, chci si kliknout na svíčku, a zjistit hodnotu indikátorů, které mám zobrazené.


díky,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když je Databox zobrazený a udělám změnu v indikátoru zobrazovat/nezobrazovat v Databoxu, tak to chcípá a je nutno restartovat Ninju aby se slitoval a Databox ukázal. Tyhle změny je tedy nutné dělat když je Databox nezobrazen. Ach jo. (td)

Zoom - ťuknu na lupu a pak s ní musím v grafu "nakreslit" obdélník. Ťuknout na graf nestačí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když se to tak vezme, tak ZOOM-mem se přibližuje.

Pokud jde o to graf pak naopak více zcvrknout, tedy oddálit,

tak by mělo stačit ťuknout na mínus lupu. Pokud se však má ještě víc zcvrknout, než umí ťuk na mínus lupu, tak to jde udělat tak,že naťuknu a držím na příslušné ose (X = časová, Y = cenová) tam kde jsou její čísla a pohnu myší v požadovaném směru osy tam a případně zase zpět a pustím, což zcvrkává i roztahuje. Cenová osa se pak ale už nehne, zafixuje se a objeví se na ní vpravo nahoře písmeno Fň. Časová osa, pokud je na svém pravém konci, si vesele zobrazuje nově příchozí bary pokud šlape spojení i příslušný trh a nadále se i sama posouvá.

Mění se přitom velikostní parametry baru kreré jde ve vlastnostech nastavovat i ručně číslem. Také to částečné ovládají i ikony "Bar style" na ovládací liště programu kde jsou i ty ikony lup. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu.Na svém PC mám nainstalovanou verzi NT7 a stažená historická data.Vše funguje naprosto normálně.Při stejném postupu na notebooku se mi ta stejná data zobrazí za celý den,na PC jen od 15:30 a navíc jsou na notebooku posunutá o jednu hodinu dopředu,jako by obchodní seance začínala až v 16:30.Nejsem si vědom že bych na PC cokoliv nastavoval jinak.Nemůžete někdo poradit,jak docílit stejného nastavení jako na PC,už jsem z toho zoufalý.

PS na notebooku mám nainstalovanou novější verzi NT7,ale to by snad nemělo mít vliv

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...