Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to stranger:
je to globalnim nastavenim merge policy
najdes na tools >options> data

mas to nastaveno na sloucit a tim padem ninja zobrazuje do rollover date data ktera ma pro predchozi kontratk
aby ti nevznikla takovadle dlouha svice musis si nastavit offset ktery dany skok srovna nebo vypnout spojovani.
(merge policy nastavit na do not merge)

offset se da nastavit pro dany kontratk v instrumet editoru daneho kontraktu
v tools>instrumet manager>
vybrat pozadovany kontrakt pak klikni na edit> misc skrolu dolu tam je nastaveni kontratku a rolloveru.
vybrat kontraktni mesic a nastavit offset rucne pro 6E ho mam -0.004

offset se pocita polde settlement v den rollover
offset = new contract settlement - old contract settlemet pripadne muzes pouzit close melo by to vyjit cca stejne


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, prosím o radu, přecházím z NT 6,5 na NT7 zatím vypadá všechno v poho, ale nemůžu nikde najít jak nastavit tu šedou mříž v grafech. Nenašla jsem to tady v diskusi ani přes vyhledávání. A ještě jeden dotaz, ve verzi NT7 není vpravo dole ta zkratka ATI, má to tak být? Spojení na Zen-fire mám funkční.
dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Hofi:
Je divne, ze tu mriz nemas hned default. Ale jinak kdyz kliknes na graf pravym tlacitkem, pak vyberes properties a tam najdes sekci nazvanou grid lines, kde muzes nastavit typ car mrizky. Jinak nevim presne jestli v 6.5 bylo takhle nejak ATI zobrazene, ale jinak se jedna Automated Trading Interface. Pokud nevis co to je, tak to asi nepouzivas a absence ikony te nemusi trapit :)

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hofi:
jestli máš na mysli nastavení vzdálenosti mezi horizontálními grid lines (nastavení vzdálenosti mezi vodorovnými čárami "mříže") na nějakou pevnou hodnotu v NT7, tak takhle:

Kliknout pravým tlačítkem myši na svislou (cenovou) osu grafu, vybrat Properties a nastavit „Horizontal grid lines interval type“ a „Horizontal grid lines interval value“

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,
mám dotaz ohledně zobrazení open, high, low dnešního a včerejšího dne při nastavení Session template 24/5, tedy včetně premarketu. Při použití indikátoru CurrentDayOHL a PriorDayOHLC v 24/5 se OHL počítá od 00:00 do 24:00. Je nějaká možnost, jak v 24/5 zobrazit OHL počítané jen z hlavních obchodních hodin (15:30-22:15)? Předem díky za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

v souvislosti s uvedením recenze o MultiChart na finančníkovi mě napadla taková věc. Vlastním doživotní licenci na Ninju. Čistě hypoteticky se ptám, pokud chce někdo přejít na jinou platformu, lze nějakým způsobem přeregistrovat/prodat licenci NJ další osobě? V žádném případě to reálně nezvažuji , také by to byla nebetyčná blbost na základě jedné recenze, ale přesto mě to zajímá. Určitě je nemalá skupina traderů, která skončila s tradingem a ti snad něco podobného řešili. Víte o tom někdo něco?

Díky za info
Tomas :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...