Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
Stahnul jsem si do druheho pocitace ninjatrader 6.5. V sedmicce pokud byl clovek napojen treba na Zenfire tak svitilo zelene connected. V 6.5 je to sede. No vubec by mi to nevadilo, ale kdyz si chci nacist aktualni treba minutovy graf tak se sice nacte, ale dal uz se nevykresluji bary. Graf je zamrzlej dalsi data se nenacitaji. Kde muze byt problem? Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

chcem Vas poziadat o radu:
Som na internet pripojeny cez proxy server a neviem pripojit NinjaTrader 7 na ziadny datafeed. Viete mi niekto poradit ako mozem postupovat?
Skusal som najst nejake doporucenia ale nasiel som len doporucenia pre verziu 6. Velmi by mi pomohla dobra rada este lepsie osobna skusenost.

Dakujem

Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Chtěl jsem si nastavit market replay v ninja traderovi 7 podle tutorialu na webu, ale když dam connection>market replay connection tak se mi tam pak nezobrazí žádné dny jako v tutorialu. Když to tedy otevřu tak si tam můžu nastavit určitej den pro replay.Řekněme, že to bude den 16.8.2011 do 16.8.2011. Když chci si ale otevřít graf který bych chtěl přehrát tak mi jde otevřít graf s posledním datem max 15.8.2011. Když pak spustim play tak se trh nehýbe neví někdo čím to může být?

Děkuju moc za odpovědi Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neví někdo, jestli lze v NT nastavit následující funkcionalitu? Ručně vyberu vstup do obchodu a potřebuji, aby se mi automaticky vložil zároveň i PT a SL, ale vypočítaný na základě aktuální hodnoty nějakého parametru, který se neustále mění typicky ATR. Umí toto vůbec nějaká platforma? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...