Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Liliputek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Abrams: zdravím, ja mám taky jen free verzi a
> fundovanej účet a jedu na NT7 kde mohu obchodovat
> z grafu. Co se týče licenčního klíče na NT7 tak
> ten jsem dostal v emalu od AJ z Mirusu. (pokud si
> dobře pamatuju)
>
> at se daří.
>
> Liliputek



No prave, pritelkyne ma to same ale me bylo oznameno(od AMP) ze pokud chci obchodovat z grafu free verze toto neumoznuje. Mozne taky je ze to maji jen nekteri brokeri.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Abrams,hadamkov: zdravím tak jsem prohledal poštu. A našel jsem tohle :

support@ninjatrader.com
datum 8. července 2010 11:37
předmět NinjaTrader Direct Edition License Key for Zen-Fire


Dear Petr,

Thank you for selecting NinjaTrader Direct Edition for Zen-Fire!

Your free use live trading license key is: .......................................................


Víc jsem k tomu nenašel. pokud si vzpomínám tak ten email přišel bez vyžádání, v odeslané poště taky nic nemám.tak jsem přepsal původní licenční klíč tím co přišel. Live jedu od 09/2009 a od začátku mohu zadávat příkazy z grafu.Víc už asi nepomůžu.

At se daří Liliputek

PS omluva za špatné info o AJ a Mirusu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Info: Napísal som do NT a poslali mi licenčný kľúč na live - free use live trading license key.
"Direct Edition license has limited functionality and you can upgrade at anytime to a full paid version of NinjaTrader adding these powerful features to assist in your trading" - čiže obchodovanie bez ATM stratégií, príkazy len z DOM-u, bez OCO a pod. Nuž tak... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Liliputek, ALL:

takováhle zrada se mi ještě nepovedla.
Zkus to takhle viz níže a pak dej vědět.

Ale obecně:

-pokud se nahrávají data do Replaye pomocí NT7 funkce Utilities-Download Replay Data tak se nahrávají od jejich půlnoci do jejich půlnoci, tedy v Česku i Slovensku v tu dobu máme 6 hodin ráno a pokud má počitadlo nastaveno Lokaci správně tak také data konkrétního jejich dne začínají v 6:00:00 hod. stejného dne ale končí následující den v 5:59:59.

Což si lze potvrdit v přehledu pravým tlačítkem myši na Replay okně, zvolením Available Data a čudlnutím na jakékoliv plus.

Až budou oni a pak my mít přechod na zimní a letní čas tak je vhodné, bych řekl přímo i je nutné, si zajistit stále stejný časový rozdíl s nimi neboť jinak vzniká bordel v grafech na vyšším než vteřinovým timeframe po celou dobu kdy to nemáme shodné (až 3 týdny).

Ono také díky časovému posunu nám Ninja stále chybně ukazuje přehledy obchodů provedené po naší půlnoci do 6 ráno, protože natvrdo bere datum podle toho jaký je v čase provedení obchodu den u nich a vůbec nekouká na skutečný datum obchodu v našem počitadle (na čas kouká, ale na datum ne).

Nejjednodušší je v těch datumech na Replay okně nastavit počáteční datum nějakej ten rok zpět a koncový datum nějakej ten rok dopředu, odpojit se od Replaye a připojit se na Replay, pak se v jeho přehledu podívat co tam vlastně mám nahraný a pak mu zadat přes pravé tlačítko myši Go To a datum a čas odkud chci začít. (Pokud už člověk má nějakou tu historii v Replayi tak je ten posuvník naprd).

Ideální tedy je pokud si "včerejší den" budete nahrávat až po 6-té hodině ranní čímž tam bude úplně všechno. (Samozřejmě pátky lze nahrát už hned po skončení seance protože do rána do 6-ti, celou sobotu a neděli do 22:29:59 našeho času tam není ani ťuk. Neděli pak až v pondělí ráno v 6:00.)

Vzhledem k tomu, že ne každý má Login k brokerovi či demo a díky tomu možnost nahrát si historii i do základních dat (v Replay to bohužel nestačí) tak je vhodné startovat Replay o třebas 2 dny dřív na rychlosti 500x a dát si kafe aby se mezitím začly vykreslovat indikátory i na vyšších timeframech (10 min a více) pokud je někdo musí mít i tam.

Taky se stane když se šipkou na klávesnici posune Posuvník Replay okna tak se na Replay okně zastaví čas i když vše jede správně dál ale jak z toho ven bez likvidace grafu nevím. Na posuvník nešahat, na rozbalovací čudly datumů nešahat (tam pouze svátečně) neboť to akorát likviduje nervy když se vygumujou pracně vykreslené grafy.

Denní data tj. data pro timeframe "Daily" a vyšší se nahrávají v Tools - Historical Data Manager - Download, nastavením datumů a zafajfknutím Day a Last s tím, že předem se připojím na "Kinetick - End Of Day (Free)". Že se pak ještě musí zmáčknout Download dnes už vědí i děti s dudlíkem. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To abrams a all, kdo se zajímají o možnost bezplatného obchodování z NT7:

Procházela jsem stránky Mirusu a taky tam napsala a odpověděli mi, že když máte live účet a "direct edition" verzi NT, jak o ní psal abrams, nikoli free verzi, tak lze obchodovat z grafu, nejen z DOMu. Nemám to vyzkoušené, nevím, zda to funguje u jiných brokerů, než je Mirus, ale očividně to jiným funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obávam sa že tomagr má pravdu. Odpoveď na otázku ohľadne chart traderu a OCO : "With a Direct Edition license Chart trader and OCO aren't available either. This is all disabled. If you want to have this available and trade Live you would need to purchase a Live license." Skúsim ešte napísať brokerovi ale obávam sa že tento sa odvolá na NT pretože je to asi koniec koncov vec poskytovateľa SW nie brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...