Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ještě jednou prosím zda někdo neví co s NT, když po reloadu nové verze přestaly chodit delší než 60M grafy. Zkoušel jsem smazat soubory .db (dle rady davidoff77) - nepomohlo, zkoušel jsem přeinstalovat - nepomohlo, beru data od IB a zen-fire, ale denní a delší grafy se prostě nevykreslí. Dík za jakoukoli radu.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm.... moze byt.... overim. :-)


davidoff77 Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2BobSK:
> Ver mi, replay data nejdou od providera CQG,
> zen-fire apod. Schvalne se zkus disconnect od
> kohokoliv. Replay data pujdou i tak stahovat.
> "Reload all" samozrejme NT poskytuje, protoze to
> uz je mimo jejich servery a tam je traffic
> nezajima
>
> D.
>
> "Začněte si plnit své sny co nejdříve, protože
> jinak si Vás najde někdo, komu začnete plnit ty
> jeho."


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to davidoff77 a BobSk,
skusali ste porovnat replay data stiahnute cez rozne conneciton? Ak sa pripojim na External data feed a napr. CQG alebo Zenfire? Myslel som si, ze ak stahujem cez external data feed, ze to je z Ninjy (davidoff77 hovoris, ze to ide aj pri disconnecte vsetkych spojeni) a ked z CQG, tak od nich..ze by v tom mohol byt rozdiel..ale neviem, neporovnaval som to..
abraka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2abraka:

Jeste jednou opakuji, download replay dat je primo od NT. Dokonce to oni sami nekde deklaruji (musel bych to dohledat). Tak uz mi prosim verte :)
Uz jen touto vetou v helpu pro novinky v NT 7:

Added ability to download historical replay files from NinjaTrader servers

Existuje jedina vyjimka. To kdyz mate zapnutou volbu "record for market replay" v Options->Data. Pak se replay data nahravaji z grafu (mozna staci i jen dom) ktery je otevreny. Ale jen ten prubeh ktery mate otevreny. Kdyz si otevrete graf v 16:00 a zavrete v 16:30, tak budete mit jen data od 16:00-16:30.


D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to davidoff77
oka, ja sa nehadam, to som len tak strelil od boku. Neprecital som si vsetky posledne prispevky, len som zaregistroval, ze BobSk ma rozne hodnoty. Verim ti, nic dohladavat nemusis...s tou vynimkou mi to je jasne (ak to mam aktivovane, nespomaluje mi to tok dat a v grafe pri obchodovani vidim oneskorene data?)
:)
A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davidoff77 má pravdu s MarketReplay datami. Moje rozdiely - ako som zistil - skôr súvisia s indikátormi MIN a MAX - nie rozdielmi v datách, nahradením ktorých inou verziu problém zanikol...
Výnimky sú technologicko-programátorské záležitosti a ich vhodné použitie súvisí so stabilitou NT ako takého.


abraka Napsal:
-------------------------------------------------------
> to davidoff77
> oka, ja sa nehadam, to som len tak strelil od
> boku. Neprecital som si vsetky posledne prispevky,
> len som zaregistroval, ze BobSk ma rozne hodnoty.
> Verim ti, nic dohladavat nemusis...s tou vynimkou
> mi to je jasne (ak to mam aktivovane, nespomaluje
> mi to tok dat a v grafe pri obchodovani vidim
> oneskorene data?)
>
> A.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenda,
ten mp.zip je NT6.5 indikátor, na neho si musí nejaký programátor nájsť čas na opravu, alebo nájsť na webe verziu pre NT7.

Tie gom indikátory, tam ak zmažeš zo zipu GomCD, GomCDHA a GomCDMA, tak ti to pôjde naimportovať samozrejme s tým, že zmazané indikátory nie sú k dispozícii, ostatné fungujú.

BobSk


jenda701 Napsal:
-------------------------------------------------------
> davidoff me nejde ani jeden, muzes mi popsat jak
> si ten druhy naimportoval /copy paste do editoru/
> ci jak? po googlovani>> jsou to indi ktere
> napsal free uzivatel gomi na gomiladder. diky


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...