Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2Jacobbb:
Tak jednou ho fundovat chces. A slusny broker si krome komisi zadne poplatky nebere. To ze si berou poplatky banky za to on uz nemuze. Takze ti tam penize budou jen tak lezet a cekat. Ja jsem to udelal uplne stejne, taky jsem poslal penize na ucet a nemam v planu jit hned do live. A kdyz bych je nahodou krizove potreboval, tak neni problem s prevodem zpet. Samozrejme te nechci presvedcovat, ale je to rychlejsi cesta nez nekde shanet data. A pokud jsi psal, ze bys je i koupil, tak ten poplatek za prevod ber jako cenu za data :)
Pak uz jedine znovu ten zen-fire z jine IP a mailu.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davidoff diky za odp stahl jsem uplne novou verzi NT,


jsou to vubec prvni indi co se snazim naimportovat do NT, indicatory mam sthnute v jinem adresari nez program files, tim chci rict ze se mi nezda ze by ninja behem zlomku sekundy prohledal cely disk a nahlasil ze jsou ve skriptu chyby/na disku mam spustu jinych zip file/. Je treba ty indi dat do nejakeho specifikeho adresare aby se znej naimportovali?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím
mám koupenou verzi NT standart,účet u AMP,poskytovatelem dat je CQG.
když se připojím na živá data vše ok,problém je u německých trhů. např.FGBL DAX(Eurex)
graf se vykreslí v daný okamžik,ale poslední svíčka netiká.
třeba u Globexu s tím problém nemám. prosím o radu. díky za Váš čas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2jenda701:

tak bud ten importovany indikator je pro starsi verzi NT6.5 (s importem starsich indikatoru nemam zkusenost). Jinak indikator muzes importovat z kterehokoliv adresare. Indikatory ktere NT hleda jsou ve slozce s tvym profilem, ale to neni dulezite.
Napadaji me 2 cesty, budto si zkusit jen tak nejaky indikator vytvorit a zkusit jestli je zkompilovatelny (cimz zjistis jestli neni ve stavajicich indikatorech neco shnileho) nebo (a to nevim jestli je vubec mozne) indikator prilozis a ja ho zkusim importovat u sebe.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...