Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

to Ladis
pokud Lado testujes Tfko , tak by nam pomohl v NT jeste jeden automatickej indikator ale ten vyuziva casovou promennou a to muj kamos neumi
pokud budes mit cas a chut koukni se jestli je slozite naprogramovat vybarveni zony premarketu , jeji Hi a Low a numericky cislo, kotu jejiho rozpeti
dej me sim vedet diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Laadiis : Předem bych chtěl opravdu poděkovat za skvělý počin klobouk dolů (tu) - já jsem pořád používal jeden z prvních backtesthelperů kde jsem si do políček MAE a MFE atd vše zapisoval ručně a pak jen vše zkopíroval do exelu s tím že je to krásné ulehčení práce, ale dnes jsem otevřel po dlouhé době toto vlákno nainstaloval jsem nejnovější verzi a musím konstatovat _ LUXUS!!! (tu) (tu) (tu) ...chtěl jsem se jen zeptat jestli by nešlo do upgrade dát aby byla políčka MAE a MFE zadatelná přes kontextové menu zvlášt na jedno kliknutí (při nastavení "price") jako třeba u vstupu.... např : při zadání vstupu najedu kdekoli na grafu na usečku kde vstupuji i dokonce na jakémkoli místě té úsečky a zkopíruje se mi přesně cena kde jsem měl vstup ( geniální (tu) ) atd ... u MFE a MAE to je již závislé na úsečce tedy open hight low close atd... nešlo by to také tak zakomponovat do kontextového menu jako u "vstupu" ??? Předem moc děkuji za reakci (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, prosím Vás , jak zadávátě MAE a MFE přes graf do backtest helperu ? já když kliknu na úsečku a pak vyberu z kontextového menu MAE a MFE tak se mi zobrazí v backtest helperu high a low baru na který jsem klikl, ale to přeci není mae a mfe obchdu , ale tak maximálně toho baru na který jsem klikl... jak to tedy děláte pls vy ostatní ? zadáváte to ručně ? nebo kde dělám chybu ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radusor:
MAE a MFE se pocita vzhledem k hodnote vstupu ... pokud Vam BTH na jedne usecce zobrazil jak MAE tak i MFE ... tak tato usecka je vuci vstupu jak MAE tak i MFE .... tzn. treba vstup long 600 .... dalsi vybrana usecka ma High 605 a low 590 ... pak je tato usecka jak MAE=590 tak i MFE=605 ... samozrejme vuci vstupu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...