Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MEO Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Laadiis
> Tak uz mi to slape asi jak by melo, jedine co mi
> vyskakuje je obrazek ktery jsem prilozil a nejdou
> mi nazvy paternu v BTH nemohl bych prosim dostat
> trochu vaseho casu?


Zdravím ... zkuste prosím opětovně vyvolat popisovanou chybu a pak mi na mail pošlete soubory log.>>datumtestu>datumtestu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím tradery, rád bych Vás poprosil o pomoc. Používám Ninja Trader s Backtest Helperem. Vše funguje tak jak má až do chvíle, kdy chci "Zkopírovat do BT". Obchod se mi do Excelu nezapíše a když se chci znovu připojit k Backtesteru, tak se mi objeví tato hláška (viz příloha). Cestu v Backtesteru mám zadanou správně. Nejsem si vědom žádné změny nastavení. Ninju jsem zkusil několikrát vypnout, ale výsledek je pořád stejný. Díky za radu a pěkný den :-) Dan

11434

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdrávíčko trajdři, nemohu přijít na to, proč se mi neobjevuje u indikátoru AAAFinWin označení druhu paternu. Je tam jen šipka. Ještě nedávno jsem to tam měl - a to jsem řešil, jestli je možné usazení tohoto označení v grafu ( 2v, 0/100 atd ) nastavit, protože se často zapisovalo vysoko nad šipku až mimo obrazovku. Takže dva dotazy - proč to tam nemám, a jestli se dá nastavit osazení šipky a jejího popisu.

11450

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to IVKE:

posun popisků lze udělat následovně (ani bych to nenazýval programováním, také jsem si tento indikátor stáhnul):

V NINJA Traderovi v menu dáte Tools - Edit NINJAScript - Indicator, dále kliknete na AAAFinWin, dále dáte vyhledat text "DrawText" (CTRL+F), a v každém řádku je naprogramována pozice popisku:

Příklad:

DrawText("Up text" + CurrentBar, "0/V", 0, Low[0] + -3, Color.DarkGreen);

říká namalovat popisek -3 pod Low,

DrawText("Down text" + CurrentBar, "0/100", 0, High[0] + 3, Color.Red);

říká namalovat popisek +3 nad High.

Myslím, že právě změna všech těchto trojek (je jich tam 12, 6 patternů, pro každý je SHORT + LONG) změní pozici. Zkuste to změnit na dvojky.
Pak dáte zkompilovat a uložit.

petemm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...