Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

Já průběžně mixuji FDAX, FESX, TF a ES. Všechno cpu do jednoho deníku, kde si to mohu filtrovat podle trhu, patternu apod. Ale také nemusím a pak mohu použít některé statistiky jako celkové. Problém je ale právě v tom převodu € vs. $, protože nastavit jednou konverzní poměr není dobře a psát si tam denní kurz se mi nechce. Ale asi nebude zbytí, zřejmě to tak udělám, přidám list denních kurzů pro převod € na $ a bude to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gogo
obchodujes DAX a s jakym vysledkem a jak dlouho a pokud muzes rici a podelit se o info, tak budu rad. a asi nejen ja!
Ja zatim DAX jedu jen sim 3 mesice a chtel bych ho takto sim jet cca 6-12 mesicu a kdyz to bude davat slusnou a neprodelecnou equity tak koncem roku bych jel LIVE, a co ty, jak jsi na tom?

dik za info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vas tradery!

Rad by som vedel, ci si myslite, ze ma zmysel ist pre profit 80 - 100$ (mislim FESX a spol) ?

Mam totizto trochu problem, ked uz som raz v trende nastupeny, pretoze nemam nervi udrzat sa tam, ked sa to pohne proti mne, je to asi aj zlym MM, ale rad by som vedel, ako to riesite vy a hlavne kedy ( na zaklade co predpokladate ze to je lepsie ukoncit) ake pravidla mate na to.

Vdakak kazdemu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...