Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

Gladiator028:

Zdravim ta, pridavam sa k ostatnym co su radi ze si zalozil toto vlakno, pretoze o Europe je vseobecne na forach malo pisane a vyznieva to skoro tak (aspon pre mna ako uplneho zaciatocnika) ze s EU trhmi sa akoby neoplatilo zaoberat. Prave preto som rad, ze sa najdu ludia, ktory eu obchoduju, live, maju skusenosti a podelia sa o svoje info...

Mozno som nepostrehol ze to bolo pisane, ....ale mohol by si please napisat, cez koho obchodujes (pripadne koho doporucujes pre tento trh, kedze je v EU) ? ..a od komo mas data?

Rad by som upresnil tie ID poplatky brokerovy.....spravne som pochopil, ze su porovnatelne s IB ? tzn. zmestis sa do 5 USD RT ? .....

Dakujem vopred za odpoved ,....dufam ze bude stale viac ludi prispievat aj do tohoto vlakna, a zodpovie tak mnoho otazok zacinajuci trejderov...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jsem to zkusil nastavit a pokud si najedu na stejný časový úsek tak se mi to zobrazuje trošičku jinak :-( přiložím obrázek.... jinak ohledně poplatku: každý broker má nějaké jiné já mám třeba infinity a ti mají margin 1000 a comisions 2.29 r/t jinde mají trošičku jiné ceny i marginy , PFG myslím má 650, ale to nevím jistě...

7565

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Radusor,

táto tunelová metoda je odvodená od Vegas FX tunela, len je trocha prispôsobená na tento trh.

....stejný časový úsek tak se mi to zobrazuje trošičku jinak ... pokial myslíš úsečky na normálnom grafe a v tuneli, tak je to normálne , lebo tunel úsečky trocha žehlí a tak to skresluje oproti samostanému grafu, ale nič to nemení na hodnote úsečky ani na smere, pokial myslíš okraj tunela ako taký, tak ten tunel pracuje spolu s grafom, nieje to fixná hranica preto mení tvar spolu s grafom. Pokial som ti nezodpovedal správne na to čo si chcel počuť tak to definuj bližšie.

To Opius,

obchodujem cez Global futures , margin je 500EUR (650 USD) , RT 6 USD, pripojenie poskytujú cez Patsystems a to je jediná nevýhoda pretože pokial nemáš zapnute PC tak ti netahá graf a tak máš výpadok. Mne beží PC 18 hod denne a niekedy aj cez noc hlavne kôli tejto nevýhode. Zvažujem Mirus Futures , poplatky majú veľmi podobné a poskytujú históriu cez Zen-Fire a vraj sú rýchly.Kedykolvek zapneš PC máš tam celý graf. IB nepoznám a tak to nemôžem posúdiť , pokial sa zameriavaš na poplatok RT 5-6USD tak mna to osobne zaujíma najmenej. Či zaplatíš 4 alebo 6 USD za obchod RT a pokial ti obchod výjde tak ťa to nemusí trápiť, a pokial prepobíš napr.100USD na stopke tak tých pár dolárov ta určite nezrujnuje. Samozrejme treba si porovnávat polatky , ale treba si zvolit priority. Pre mna je to margin, pretože nieje jedno či dáš 650 USD alebo 1500USD, za ten rozdiel viem pridat další kontrakt, alebo obchodovat další trh.

Založenie účtu je dost papierovačka a trvalo to asi 5 dní kôli rôznym byrokratickým nezmyslom. Pre porovnanie otváral som účet aj u Varengold na FX , tam som vypísal asi 6 tlačív o 9:00 ráno a už o 16:00 bol účet otvorený a pripravený k použitiu , darmo nemecká predcíznosť sa nezaprie.


Good luck


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028:

nevím jak to lépe popsat např: když se podíváš na můj obrázek tak SMA 26 je úplně na jiných hodnotách, spodní okrak "Tunela" je o dvě fibo niž... prostě je to uplně jinak ,tak jestli nemám něco jinak nastaveno .... dík... možná jestli to mají ostatní stejně jako ty nabo stejně jako já nevim snad se dobereme společného výsledku ;-) jde mi o to abych neměl nšco nastaveno blbě....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...