Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

tím to asi taky nebude, když jsem odstranil fibo 61.61 tak mě SMA na horním okraji leze hoooodně až ned horní okraj tunela.... tak že to asi taky nebude to pravé ořechové ;-) jak jsem se tak díval , tak to asi bude jinak zobrazenými daty, protože když se podívám na úsečky jak vypadají tak vypadají o dost jinak tak že asi proto to celkově vypadá jinak a i SMA je jinde... nemá to asi cenu moc řešit, každý má trošku jinak data a musí si podle sebe vše nastavit .... jen mi šlo o to, jestli v nastavení techto fibo nemám nějakou hrubou chybu... tedy: otevřu graf; potom postupně do něj přidám indikátor TMxTunel kde do indikátoru měním jen hodnoty a to: 9.9;14.14;23.23;38.38;61.61 vše jsem dal v jednom grafu , kde mám tedy 5x TMxTunell+ SMA26 ... měl jsem postupovat jinak ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028:


byl jsem ze psem venku tak že trošku opožděně.

Díval jsem se na Tvůj obrázek a máš tam 2x nějaký nesrovnalosti "velké gapy nebo co" v datech... první v 13:15 a druhou hned na začátku 5.2 ... tyto nesrovnalosti ti dost pohli i s SMA atd ....tak že je to jasný je to datama ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028:

Zdravim ta a vdaka za odpoved.

Pozrel som si nastavenie tvojho grafu a stiahol som si ho. Rad by som si ho vyskusal na predoslych dnoch, tiez experimentujem s roznimi indikatormi, ale na FESX mi moje nastavenie (co mam pre ES) akosi nesadne.

Pouzivam NT, a podla tvojho navodu som ho stiahol do : BIN / CUSTOM / tam som to ulozil, ale ked som otvoril NT, potom graf s FESX, a otvoril som indikatory - tak TUNEL sa tam neobjavil medzi nimi. Nemalo by sa to nachadzat prave tam? Alebo som niekde spravil chybu ?

Vdaka za radu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Opius,

ahoj, každý trh potrebuje vlastné nastavenie vo všetkom a nielen tunelová metóda.ES je volatilnejší trh takže logicky nemôže korešpondovat s FESX.

Ked maš uloženy indikator v Custom , tak teraz chod do NT - Strategy - indikators- tam ho nájdeš , klikneš naň a dáš pridat medzi indikátory. Ja mám ang.verziu Wista takže mne tam píše Compile. Potom ho už budeš mat medzi indikátormi.


Happy luck


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028:

...No ja som z toho jelen... :S .... mam XP win, ....neviem ci je to tym,....ale asi robim chybu.....jednoducho to neviem najst. sorry...

Asi mi to treba vysvetlit ako 5 rocnemu dietatu,....ale este raz zopakujem postu ktory som spravil,...please mozno prides na to kde som spravil chybu...

1/ v Moje Dokumenty / Ninja Trader 6.5 / bin / Custom / Indicator / ....tak tuto zlozku som otvoril a ulozil sem subor tmxtunell.cs ( inc som si vsimol, ze ostatne indikatory, teda tie povodne, tam maju pred nazvom @, tak som skusil aj doplnit k nazvu tmxtunell, ..ale ziadna zmena)

2/ Ked otvorim NT, tak v ponuke na liste mam: File, Tools, Help.....kam sa mam preklikat ? alebo mam otvorit novy graf s FESX a tam hore na liste je ikona Indikators, na ktoru ked kliknem tak sa otvori okienko s ponukou, medzi ktorymi si moze vybrat a dvojklikom sa mi presunu v tom okienku medzi pouzite a po potvrdeni OK a zatvoreni okienka sa mi na grafe vybrane indikatory objavia,...lenze medzi nimi, teda v ponuke indikatorov som ten novy nenasiel


...no a niekde medzi tymto robim chybu.....a pokusam nieciu trpezlivost ;)

..Pokial si najdes cas medzi uspesnymi (prajem) obchodmi, budem veeeeelmi vdacny......

S pozdravom...
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OPIUS, nič si z toho nerob aj ja som v začiatkoch takto čaroval a vypisoval kade tade..))))

Takže otvor Control center- Tools- ideš dole na položku Edit New Ninja script- klikneš a potom ideš na položku indikators- klikneš a tam musíš nájst ten tunel medzi ostatnými indikátormi - 2x naň klikni a on sa ti rozbalí ako súbor -roluješ dole a tam máš Compile, alebo-uložiť-pridat atd, neviem ako je to u teba. Potom ked to už uložíš , resetuješ Ninja a už by si ho tam mal mať.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

pridávam všeobecnú informáciu pre tých ktorý to ešte nepoznajú a je to praktická pomôcka pre obchodovanie.
Tou pomôckou je Rainlendár ,(plánovaci kalendár) dá sa vygoglit , je to kalendár do ktorého si môžte zadávat rôzne úlohy , dá sa umiestnit kdekolvek na obrazovku PC s myšou. Ja cez neho sledujem správy, zakliknem dátum napr.dnešný a pridám úlohu : Spravy o 16:00 atd ... a chcem aby ma upozornil na to 10 min pre správami. Presne 10 min.pred správami sa mi objaví na grafe okienko so správou a zvukovým znamením, tak mi nemôžu újst správy a v prípade že ste v pozícii môžte dávat väčší pozor na reakciu trhu po vyhlásení správ. Samozrejme má dalšie široké využitie , je aj v Slovenskom a Českom jazyku, stačí si vybrat z velkého množstva vzhľadov ktoré Vám najviac vyhovuje.


Good luck


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028:

hehe,...spravil som to! ...mozem zhodit parohy :o) Vdaka za podrobnu pomoc !!! Inac ten Compile - to je vlastne ikona na hornej liste rozbaleneho suboru co vizera ako akvarium s bublinkami a ukazuju do neho 2 sipky (asi na rybicky :o)

...ale ako vidim, este je cesta daleka do zaslubenej zeme....... musim sa s tym pohrat, pretoze zatial mam 3 ciary pod grafom, ...takze sa zahram na Picassa a skusim ten graf pekne vymalovat do podoby, ake creeny som videl od teba...

Este raz vdaka! (tu)

PS: ICQ: opius 388018112

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...