Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

To Gladiator, rozumiem, ...ja som pred chvilkou skoncil obchod,... vstup SHORT 2520, ..pekne to slo dole, potom pri +100 usd som posunul na BE + 50 ,....zial vratilo sa to presne ne tuto cenu, kde vytvorilo male stlporadie, ...a tak ma to vyhodilo na SL. Keby som siel len na BE, po dalsom poklese z 2515 by som krasne dosiahol svoj PT +180 USD (vlastne aj viac) ....takze zajtra idem do kovovyroby, dam si ukut pevnejsie nervy....... :D

9318

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Opius,

s tým nič nespravíš takéto dilemy "keby" budeš riešiť stále ako každý, dôležité je neísť do straty . Ja nič neriešim, lebo trh je pre mna nemasný neslaný , ale nejaku sladkosť by som si dal .... ;)
Napriek slubnemu rannému open nedošiel žiaden aktivačný signál a pri pohlade na volume s nostalgiou spomínam na starý dobrý FESX......no nevadí, mením ho za FDAX je sítce podobný "tanečník" ale dáva viac aj pri menšom pohybe, všetky moje skúsenosti sa dajú plne uplatnit aj na tento trh tak si na nom zajazdím.... ;)


Aristoteles
Jsme to, co opakovaně děláme. Vynikat v něčem tedy není čin, ale zvyk.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Atlas,

jasne, urobíme galériu FDAXU a kritikov "umenia" sem nevpustíme.... ;)
Stoplos si dám pevný na 150EUR , chytím ho za rohy a uvidíme...osobne v tom nevidím velký rozdiel , skôr to vnímam pozitívne lebo tu mi stačí obchodovat 3 kontrakty oproti FESX kde potrebujem 10 kontraktov na dosiahnutie rovnakého výsledku. Zmena je život.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj madra,

v pohodě, jsem vlastně rád, že jsi mi tu otázku položil. Jde o to, že potřebuji trochu akci. To mi víc vyhovuje - připadám si jak ta veverka Speedy...... :)........... šup šup, nakoupit - prodat a už koukám na další možný obchod. Trošku jsem to zjednodušil. :) Faktem je, že jsem na FESX byl stasticky víc chybovější než na FDAXu.
Další věc je můj MM - ten mám flexibilní, ale o tom jsem psal v duchovním vlákně.

A v neposlední řadě - potřebuji vydělávat a teď to na FESX nejde a čekat celý den jestli se kráva otelý, mě fakt nebaví. Tak jsem se vrátil zpět na TF, ale na druhou stranu, protože mám ráno klid na "práci" tak je pak FDAX jasná volba.

----------------------------------

Ahoj Gladiator,

jasnaky, pořádně ho chytneme za rohy a to bude jízda. :) Bejk mě vyhazuje ze sedla na základní profit 125 € ( pokud je rychlejší jak já, jinak PT posunuji hore) a v opačném případě mi stačí SL 8 ticků.

Ať se daří!

PS: Těším se na ty tvé fotky z rodea až je sem umístíš! :)

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vas tradery,

ako vidim, prechadzate na hru pre velkych chlapcov (FDAX), ....ako pozeram tento tyzden graf FESX, ...tiez citim cukanie v malicku na nohe,....ale zatial (hlavne koli vaske uctu a ze zacinam) idem FESX. Ale dufam ze sa co najskor pridam... :D

To Gladiator:

pred istym casom si sem dal porovnanie obchodov FESX a FDAX, ich naroky na ucet / pohyb / zisk,...to bolo zaujimave,...aky PT/SL budes pouzivat na FDAX ?

:) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj opius,

vyššie som písal že 150EUR , dávnejšie som tie trhy porovnával a FDAX je jednoznačne zaujímavejší. Ja som zmes akčného a knzervatívneho človeka čiže akčna-konzerva... :) :) :) Ked si na niečo zvyknem tak to nerád opúšťam , ale vzhladom na to, že FESX sa hrá na mrtveho chrobáka už dost dlho aj moje nervy maju určitu hranicu a tu práve dosiahli. Nemám problém počkať na signál aj tri dni ak treba, ale nesmie sa to opakovat velmi často , lebo vtedy človek vypadne z rytmu a to je nebezpečné, takže ideme do ringu s novým súperom.... ;)


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...