Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

chci zeptat jestli někdo z vás obchoduje live FDAX. :)

- nějak nemohu najít margin na FDAX. Zakolik je to Mirus Futures?

- FDAX má volume jako TF. Jaký má slippage? Na TF jsem u jednoho kontraktu neměl skoro žádný.

- jaké s ním máte osobní zkušenosti?

Předem díky za jakoukoliv radu či informaci.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

- Ano. Třeba já ;-)
- MF má margin 2500 $ na kontrakt, poplatky jsou 2,10 $ + 1,14 € za RT
- slip je v průměru 1 tick na celý obchod. Jen málokdy mám obchod bez skluzu, někdy jsou to zase i dva ticky ... nejméně ten tick je třeba počítat. Navíc spread mezi bid a ask je někdy i tři ticky.
- no celkem dobré. V trhu problém není ... problém je hlava. Ale v DAXu si alespoň nemůžu stěžovat na nedostatek signálů ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Lucinek,

tak tie polatky u MF sú fakt dobré, ako dlho máš u nich účet a aké su tvoje skúsenosti z účtovaním obchodov ? Čo sa týka dostatku signálov tak neviem podla čoho to porovnávaš, lebo pohyb má na 95% podobný FESX .

To 911, ako si to myslel stým"levnejší" než FESX ? Ja mám FESX za 650 USD.

Pepe 2000,

FGBL, je niekedy zaujímavý trh, ale musíš to doslova vystihnúť , je to dost nečitatelný trh a obchodujem ho len príležitostne.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Lucínku,

děkuji ti za odpověď. Sleduji tvé příspěvky a vím, že obchoduješ TF a nově FDAX. Proto jsem rád, že jsi mi odpověděl. :)

Mám rád pohyby z TF a na tom FESX jsem u toho usínal, tak beru FDAX jako dobrou alternitivu pro ranní obchodování.

Musel jsem rapidně upravit timeframe a je úplně jiný než na TF. Je to trochu adrenalin, ale tak mě to baví a tak to u mě papertradingu vychází nejlépe.
Teď napíšu něco, co ve spoustě kolegů vyvolá úsměv na tváři a někde si bude na můj účet ťukat na čelo. Obchoduji FDAX s timeframe 1 minuta ( pro směr trhu) a 5 sekund (pro vstup)! Je to trochu rychlejší to uznávám, ale lepší cestu jsem k tomuto trhu nenašel. Experimentoval jsem s RB, ale to mi nevykazovalo takovu úspěšnost.

------------------------------------------

Ahoj 911,

děkuji ti, a jak píšeš, zacházet velmi velmi opatrně. Nicméně profity jsou zajímavé.


Ještě jednou díky! :)

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim ta Gladiator.

Rad by som sa ta opytal, ze aky cas zotrvavas v obchode, po tom co vstupis do pozicie a cele sa to zacne pohybovat v nejakom kanali, miesto toho aby to slo tvojim smerom ktory si ocakaval? Kolko sviecok alebo minut davas takemuto obchodu sancu pohnut sa zelanym smerom ?

Dik! :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: Některé ty "ústřely" jsem už live zažil, ale v trhu jsem v té chvíli nebyl. Jak se to zachová, pokud jsem v obchodě, mám někde v trhu SL a trh vyletí během "chvilky", v podstatě v nějakém neměřitelném čase, o desítky bodů? Je ten SL aktivován? Pokud ano, s jakým skluzem? Pokud ne, proč? Díky ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Opius,

nejde o čas , ale o "rytmus" trhu, valčík a vals môžu ísť rovnakým smerom aj sa podobne volajú , ale majú úplne odlišný rytmus . Teda ak nastúpim do trhu a zmení sa rytmus pohybu , ale smer ostane zachovaný čakám na dalšiu úsečku a ked to ostáva podobné končím okamžite . Príklad: úsečka je "svižná" kmitá asi v 5 sek intervaloch tak trh žije , ak otvorí a cena stojí na mieste pomalky polovicu času s mikro pohybmi tak končím a balím. Pred vstupom do obchodu sledujem rýchlost trhu a velkost úsečiek a tie musia byť zachované aj po mojom vstupe, ked sa táto základna podmienka zmení niečo sa zmenilo v základoch a ja nemienim čakať až mi to zaklope na dvere stoplosu.
Ináč klasika, zisky vyberám v hornej časti tunela pri Longu , trend. linka mi slúži ako ST bod a stred tunela je CC.

To 911,

tak po tejto stránke máš pravdu...


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...