Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodovanie a zamestnanie


Doporučené příspěvky

Jeicop:
to Ti právě odmítnout nemohou, především nesmí být odchod dohodou, nebo vlastní výpovědí a nenechat si dát hrubé porušení pracovních povinností. Vzhledem k tomu, že opakované smlouvy na dobu určitou budou zakázány, tak zaměstnavatelé budou zřejmě nuceni zaměstnance měnit aby se vyhnuli době neurčité a tím i odstupnému. Jestli si někdy viděl Což takhle dát si špenát, tak zmenšenej Sovák perfektně ovládal podmínky důchodového systému když ho paní učitelka zkoušela.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 209
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

iigis, jestli ti muzu trochu poradit, jeste ten risk nezvysuj.. nech to aspon 3-4 mesice na tom 1%, tohle zpetne vidim trosku jako chybu, ze jsem ze zacatku moc riskoval. Sice jsem neprojel ucet nebo neco podobneho, ale je lepsi sledovat trhy s cistou hlavou. Clovek se toho vic nauci.
Na druhou stranu, ja jsem zkratka typ cloveka, ktery radsi pracuje pod mirnym tlakem. Podavam pak vetsi vykony.
Drzim ti palce!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S.
A když mám smlouvu na dobu určitou, která 31.1.2012 končí a v případě že mi ji zaměstnavatel neprodlouží tak mám nárok na podporu? Ale to už je mimo tuto diskuzi asi....=) Každopádně náklady/rezervy a další ted nebyly tématem na které jsme tady hledal odpovědi...ale děkuju za info.
Film sem viděl, ale nepamatuju si ho tak živě a detailně. =)
Ona se dá dycky nějaká brigáda za 80Kč/h najít, takže to mě zase tak netrápí. =)

Můžu se zeptat na tvou situaci? Full-time trader?

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

horse.czech: prosimte mohl by jsi treba jenom natuknout kde v zahraničí se to dnes alespon vyplatí ? Co jsem se dočetl tak to v zahraničí ted už taky stojí zaprd co se týče brigád :-/

Jeicop: Tak to v Ústí nad Labem jsem za 3 roky sehnal brigádu max. za 60 na hodinu :D 80kč/hod bych byl jako ráji :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Není to sice dotaz pro mě, ale můžu ti na něj odpovědět. Válím se teď měsíc u moře na Gran Canaria. Pracuje tady spousta mladých lidí z Čech i ze Slovenska. Zpáteční letenka z Bratislavy stojí asi 2000Kč. Proto v tom nevidím žádný problém. Navíc k tomu máš jako bonus moře, palmy a 300 slunečných dnů v roce :-) Doporučuju neposlouchat fňukání neschopných lidí jak to nejde a raději hledat řešení, jak to udělat (tu)


hooky Napsal:
-------------------------------------------------------
> horse.czech: prosimte mohl by jsi treba jenom
> natuknout kde v zahraničí se to dnes alespon
> vyplatí ? Co jsem se dočetl tak to v zahraničí ted
> už taky stojí zaprd co se týče brigád :-/
>
> Jeicop: Tak to v Ústí nad Labem jsem za 3 roky
> sehnal brigádu max. za 60 na hodinu :D 80kč/hod
> bych byl jako ráji :D



Link to comment
Sdílet pomocí služby

hooky: Tak já nevim jak v Ústí nad labem, ale tady ve Středočeském kraji to sehnat jde v pohodě. =)

horse.czech: Taky jsem o tom přemýšlel....ale jako brigáda je to pro mě náročné (ještě neovládám dokonale ani NJ ani AJ...ale všechno přijde). Můj sen se bydlet v NY nebo někde poblíž, a věnovat se tradingu na full-time. Ale to ještě bude pár let trvat. =) zatím mi stačí práce na HPP/brigáda + podpora z pracáku na několik měsíců...pak uvidíme =)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý večer, mám zaměstnání na směny a zajímalo by mě, zda-li se dá nějak zkompletovat seznam 2,3 trhů, které bych strídal. Např. dělám 6-18:00 tak budu dělat trh co má zrovna tyto hodiny vysoké volume atp. a když mam směnu 18-6 tak zase druhý, třetí trh. Je dobré jít tímto směrem, nebo je to nesmysl?
Díky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

spec799:

dopoledne můžeš obchodovat třeba Eurex (tip: FGBL, FGBM, FESX) a odpoledne US indexy (tip: NQ, YM - TF a ES se ze začátku vyhni - zbytečně "drahé" trhy a i když mají třeba stejnou velikost ticku jako německé trhy, tak jsou daleko živější = nebezpečnější)..

jinak teoreticky bys mohl obchodovat i dopoledne US indexy - sice je to mimo regulérní obchodní hodiny, ale trhy se mnohdy nehýbou špatně, dokonce možná čitelněj, a margin by měl platit intradenní, podle toho, co někdo psal (ověř u brokera), jediný problém je se sníženou likviditou (volume), ale do pár kontraktů by to mělo být ok..

PS. být tebou, tak na začátku střídám max. 2 trhy - tj. určitě bych neobchodoval třeba v jedné seanci dva trhy naráz - nebudeš to na začátku zvládat..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JJ dík, ale spíš to musím domyslet tak, že budu obchodovat jeden trh...i tak je to u mě jako začátečníka fuška. Zvažoval jsem daytrading, ale nevím...zatím to zkoušim domyslet. Jde o to, že už od záčátku mam jasno v jedné věci a to v té, že začnu s 5 000 USD, které nepovažuji jako spropitné, ale zároveň jsem ochoten je investovat do nutných zkušeností + zdokonalování sebe samotného. Zádrhel je v tom, že 5 000 je tak akorát pro ID...no jak řikám, zkoušim to propočítat. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...