Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

to a-friend: no jsem typ cloveka, co ma rad cas na rozhodovani a toho u intradenniho tradingu moc neni... taky mam rad spoustu volneho casu, na ktery je indtradenni trading v kombinaci s full time jobem taky celkem narocny... idealni situace by byla skoncit s full time jobem a venovat se jenom obchodovani, ale na to potrebuju mnohem vetsi zalozni kapital, ktery se aktualne snazim vybudovat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ojoj, prvni obchod dnes ok, skoda zbytku profitu co jsem tam nechal, ale short pro mne byl platny az do prurazu urovne u 1118 a dokonce jeste i potom... druhy obchod uz jsem ale brat nemel... sice byl podle planu, ale proti velmi silne rozjetemu trendu... trh rostl v podstate bez korekci... tyhlety kamikadze se musim naucit odfiltrovat... :)

29214

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: první obchod super, druhý bych viděl jako chybu, ptž trh byl vyloženě longově naladěn a o kanálu jako takovém podle mého názoru nemohla být řeč. Ale je to jen můj subjektivní názor, jen že jsem si toho v Tvém obrázku všiml a chtěl Tě na to upozornit, ale jak říkám pouze můj názor.

29268

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: jj souhlasim.. mel jsem tam nechat jen nakupni prikaz co se mi taky nevyplnil a ten short vubec nezadavat.. on short nad tim pin barem kde probehlo tolik prodeju a nejspis tam melo SL opravdu hodne obchodniku, co ten short zkusili, nebyl ani logicky, jelikoz velke mnozstvi SLs spusti obvykle vetsi a rychlejsi pohyb proti mne, coz se tady i potvrdilo... v druhm obchode jsem se nechal zbytecne vtahnout :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to dejv0: za posledni ctyri mesice, kdy pouzivam stopy v mistech, kde je nemaji ostatni se situace dost zlepsila... a v poslednich 123 obchodech jsem nachytal slippage dohromady 215 dolaru, coz je cca 2 dolary na obchod... predchozi system mel v prumeru pres 5 USD na obchod slippage... opravdu hodne zalezi kam si stopy umistujes... na breakout strategiich budes chytat vetsi slipps, protoze tam bude cekat hodne prikazu v rade a stopy jen spusti markety, takze cena vzdy povyskoci a slippage bude hodne casto zbytecne vysoka... pokud davas SL do "logickych" viditelnych mist treba tick za vrchol/dno swingu, budes mit uplne stejny problem... jednak se tam trh casto vraci, aby tyhle "logicke" SLs vybil (coz se ted snazim vice vyuzivat ke vstupum do obchodu za dobrou cenu) a jednak tam opet ceka dost prikazu, takze kdyz dojde k breakoutu casto opet chytis skluz...

osobne jsem se proto zameril mnohem vice na limitni prikazy pri vstupech (redukuju tim naklady a zaroven cekam na opravdu dobre prilezitosti) a SLs davam bud dost daleko za ona "logicka mista", popr. je pak rychle pritahnu !pred! ona "logicka mista" (kde dochazi k plneni celkem v pohode bez velkych skluzu,jak se nekteri snazi branit sve stoplosy a posilovat pozice a zaroven jeste nejde o breakout takze trh neni tak divoky, dochazi spis k vyplnovani limitu pred pripadnym breakem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...