Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

2 Taraka
nezkusil jsi si udelat statistiku kolikrat jsi mel win z trendoveho obchodu (pruraz SR) a kolikrat z reverse (odrazu od SR)? Treba i bez konecneho vysledku - pouze spravny vstup

""prvni target nemel byt vetsi nez 300 USD... spis neco mezi 250-300 USD podle okolnosti... "" => target by mohl mozna odpovidat spis charakteru trhu nez fixni castce - koneckoncu stejne jako SL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Sinuhet: kdyz koukam na backtesty toho starsiho breakout systemu tak vubec celkove kontraktni mesice brezen, zari a prosinec vychazely nejhur... nevim nakolik to bylo tim, ze se v nich dela rollover a ze jde o posledni mesice v kvartalu, kdy uz se ceka spis na vysledky firem v dalsim mesici... casto tyhle ty tri rolover mesice a zaroven posledni mesice kvartalu byvaji takove dost linejsi... u cervna tenhle jev tak patrny nebyl... vysvetluju si to tim, ze se tam do pulky cervna casto zaviraji pozice a lidi jedou na letni dovolenou, druha pulka cervna uz pak casto byva slabsi a prechazi plynule do cervence, ktery je jeste horsi :D srpen pak vazne patril mezi nejlepsi mesice (navraty z dovolene, vysledkova sezona v plnem proudu opetovne se zvedajici volatilita... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak u me dnes dve ztraty... prvni obchod primo poruseni planu pri vstupu na prvni svicce... druhy obchod zpene nehodnotim idealne vzhledem k sile downtrendu a urovni, na ktere jsem ho delal... nebyla na vyssim tf extra silna jak by mela byt na to, aby zastavila takhle rozjety trend, navic uz byla starsi... no doslo mi to az zpetne...

29132

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka, stále skáčeš proti rozjetému vlaku, viz. poslední 3 obchody. Podívej se, jakou strukturu tvořil trh 25.7., kdy jsi měl zisk a jakou poslední 2 dny, kdy jsi měl ztráty. Je potřeba, abys více četl aktuální PA a to, jaká strana trhu vyvíjí větší tlak. Takové honění den a vrcholů ti může přijít dost draho, až bude nějaké silné trendové období..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
já teda do toho vůbec se svými mizernými výsledky asi nemám právo co kecat, ale přijde mi, že tento Tarakův "nový" systém nemá pro mě žádnou vnitřní logiku. Já tento trh TF ani nesleduji, protože sleduji a obchoduji NQ. Mám pocit, že to je zase postavené na nějaké myšlence od všeho trochu, teď půjdu long protože A, teď půjdu short protože B.
Poslední dobou jsem přemýšlel, protože se trh opět změnil, dříve se vytvářel hlavní pohyb hned po open, to bylo prostě krásné, člověk přišel a tak nějak celkově "věděl", že dneska může přijít velký trend hned po open, nebo, že se díky smíšeným fundamentům z Evropy a USA může obchodovat v menším nebo větším range, a proto bude lepší vůbec neobchovat v tomto range, když mám primitivní systém založený na průrazu S/R nebo na korekcích do trendu. Teď se vytvoří nějaký pohyb třeba up, ale prostě už nedosáhne další vzdálenější S/R zóny, kde je můj PT. Já jsem pak v takovém případě nejlépe na BE. Poté se ale začne vytvářet větší pohyb třeba až po 17:00, kde už nejsem. Trh se prostě změnil a já jsem se na tuto změnu nestačil adaptovat. Zase jsem zabředl do toho, že chci obchodovat to, co chci aby se stalo, místo toho, abych obchodoval to, co dělá trh. Nakonec mi opravdu nezbyde nic jiného, než se přesunout na vyšší time-frame a obchodovat swingově jenom divergence na 30 minutovém grafu. Schválně se podívejte do grafů, jak to docela hezky funguje. :) :) :)
Asi jsem potřeboval vypustit páru, abych neupadl do frustrace a nebyl při obchodování paralyzován, tak mě prosím omluvte, jestli jsem napsal nějaké nesmysly... :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...