Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Klepino: v klasicke seanci bych byl asi bez obchodu, ale dnes vecer se mi to uz zdalo citelnejsi... zaradil jsem i ty breakouty, prvni obchod nevysel a chytil jsem mensi ztratu... u druheho jsem udelal dost fatalni chybu v rizeni obchodu... Budu si muset upravit checklist podle fazi obchodu (doted jsem to mel hlavne pro vstupy, bude to treba udelat i pro rizeni obchodu a zavirani obchodu...), protoze tohleto byla vazne hovadina... misto krasne ziskoveho dne jsem tak 3ticky na kontrakt v minusu... :)

29539

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dam radsi obrazky:) podle 15min vcerejsi prvni vstup je zbytecnej na flipu stacil long dneska se ta s,r krapet posunula dolu, tvuj vstup byl po 2B a kousek nad dnes vyznacenou s,r tak to riziko bylo ze se cena podiva az k ni, pres tvuj db projela ta ruda svice zurive s narustajicim momentem kdo vi kde se to zastavi takze jak je tu oblibeny neskakat do cesty, no obrat moc rychlej. nejvic by se mi libil vstup na flipu 15 50 pekny momentovy svice long s korekci k uznany s,r

29546

29547

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Klepino... Taraka:

No jestli muzu tak jen prikecnout muj poznatek...
Nevim jestli se tomu da rikat smula. Spis tezky neprecteni trhu... V te dobe bylo volume jeste porad 45:55 (starej:novej kontrakt), vstupoval si na extremne volatilnich svickach, sel si pozde short a navic proti S/R urovni... mel si otevrenej profit nejakej 230.. odhadem... a nezavrel si to po jasnem odrazu, ktery se dal v tomto stylu obchodovani ocekavat... navic trh si sel pro ty posunuty SL na BE tech co vstupovali nahore nad tebou nejakym 7-8 ticku.. takze te to muselo jasne vylejt... skoda... ale smula bych tomu nerikal.... Pak ten trendovej DT... i v tomhle case tam bylo vic profit vstupu... nektere jsem zrealizoval.. nektere ne.. ale to je druha vec... jen sem chtel podotknout tu vec, ze v momente kdy se roluje a jedes proti S/R s takovou volatilitou.. tak s pouzitim SL300 a vice je to ok, jinak ber to co je na stole...

V pomalych celodennich trendech je to uplne jinej pribeh... ktery muze zacit uz v pondeli... ze ano :)

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: smula je jedna vec, ale pak jsem mel aspon cast obchodu zavrit... tech nakupu tam probehlo hodne... dalsi short jsem zvazoval na breaku kolem 17:15, ale potreboval jsem uz jit na bus, kluci na florecu by mi zatopili, kdybych se na ne vykaslal :D ten po 17:15 by vysel bez problemu... ale hlavu vzhuru a s chuti do dalsiho tydne :) pres vikend si musim zpracovat checklist pro rizeni obchodu :) protoze v tomto tydnu jsem tam nasel dost rezervy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino, ja cekal taky na long jednu chvili po tom falesnem breaku kolem 16:45 jsem ho zvazoval uz kolem toho breaku, ale trh byl dost short naladeny a nechtel jsem to riskovat, cekal jsem tak na vytvoreni patternu 123, ktery by domnenku mel potvrdit, ale k tomu uz nedoslo a trh zamiril znovu dolu k dalsimu breaku, ktery uz jsem ale pocital jako platny, protoze za low muselo byt dost stop lossu ktere to popohnaly dolu, skoda jen ze jsem musel pryc :)

koukam ze tim drhym obchodem ses snad aspon trchu zahojil ne? pekne jsi to zavrel po tom selhani prurazu (tu) ;) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: máš pravdu, že ten trh byl hodně shortově naladěn, ale myslel jsem, že ten flip to odrazí nahoru spolu s fundamenty, naštěstí jsem ten druhý obchod včas zavřel, ptž pak už jsem viděl, že je to bez šance, když se trh do longu nemohl prosadit, takže celkově to bylo s nepatrným ziskem.
Ten break v 17:15 jsem taky rozmýšlel, ale ta svíčka mě nepřesvědčila, líbíla se mi až ta v 17:22, ale to už se mi zdálo zase moc daleko.
Servero zítra a ať se daří:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Rob99:jasne, ze muzes, zvlast ty konstruktivni jsou vitany :) ono zalezi pro jak velky profity chodis... proti S/R to bylo, ale profit jsem se snazil vybrat cely prave jeste pred ni... bohuzel se prikaz nevyplnil, i kdyz tam nejake obchody probehly (to jsem povazoval za smulu), o tom, ze jsem to pak mel okamzite zavrit asi netreba diskutovat, spatne jsem zhodnotil situaci po nevyplnenem PT a totalne to tak zabil, pritom jeste v situaci kdy bylo na stole 200 USD na kontrakt jsem se rozhodoval, jestli to zavrit nebo nechat, no rozhodl jsem se spatne... :) souhlasim, ze zobchodovat se tam toho dalo vic... ale aktualne se snazim soustredit predevsim na obchody, kde nemusim riskovat vice nez 100 USD na kontrakt na to, abych si dosel pro PT, takze jsem ponekud vybiravejsi :)

diky za koment... nad tim rolovanim a vlivem na volatilitu jsem zatim moc nepremysel... (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: jo ten break 17:16 nevypadal na close svice moc presvedcive... nekdo tam dost nakupoval... na druhou stranu ja bych byl v tom obchode uz na tom breaku a ne az na close te svicky a nasledujici dve svicky ukazaly, ze tech kupcu se tam zas tak moc nenaslo, respektive, ze uz jich moc nenaskakuje a prodavajici to nejspis pretlaci :)

at se dari :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...