Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Klepino: no musim rict, ze dnes jsem udelal zas dve hovadiny... pritom tu druhou (panicky vystup z toho longu od 1143) jsem udelal hlavne kvuli blbostem v te prvni hovadine, ktera byla navic proti planu... jsem na sebe celkem nastvany... trochu jsem si zpravil chut poslednim obchodem, kdy uz jsem byl srovnany s dvema predchozima chybama a soustredeny na dalsi prilezitost... ale musim poresit problem s disciplinou, ktery se mi tu vcera a dnes opet objevil a zase me stoji penize... :)

29018

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: je fakt, že ten první vstup dnes byl asi ještě více mimo než ten chybný druhý vstup včera. Snažím se vybírat opravdu ta místa, kde přesně jak říkáš hraje všechno do karet, chci si vždycky počkat na tu nejlepší šanci, vybírat jen ty nejlepší příležitosti a to ten včerejší vstup do jisté míry mohl být, ale dnes asi ne. Ono se to snadno říká teď, když to člověk vidí zpětně, když do toho jde, vždycky má velký důvod to udělat, občas to prostě uteče, důležité je, že obchoduješ funkční myšlenku a můžeš si být do jisté míry jistější z toho důvodu, že víš co děláš. Ten druhý vstup je škoda, ale to byla pouze rozhozená psychika z prvního obchodu, nic víc - nic míň, jinak ok. 3. obchod super:).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: jjj ta psychika po prvnim obchodu sla celkem dolu... to jsem na sobe dost citil... po druhem obchode uz jsem byl srovnany a zklidneny... ale presne jak rikas, myslenka je dobra a funkcni, jen si musim procvicit trpelivost v tom cekani na ty spravne momenty, kdy vsechno sedi... koukam, ze delam i vic obchodu nez v testech... jsem min vybiravy a delam vic chyb z toho pramenicich... dobry je, ze aspon vim, co je ted ta zakladni challenge, ted se s tim jen poprad :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka
Nevím jak máš nastaven výstup, ale zbytečně přicházíš o dolary. Po tvém prvním vstupu čtyři svíce uzavřely short. Nebylo by vhodné část pozice uzavřít se slušným ziskem na některé short svíci a zbytek dát na B/E. Jak jsem psal v jiném příspěvku obchodování je hlavně o MM. Takže by jsi něco vydělal i když se trh posléze rozhodl jít long.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mnovak:vystupuju na dvou targetech, prvni cil jsem mel prave o kousek niz, o par ticku to nevyslo... ale posledni dobou se mi to stavalo o neco casteji, a tento tyden mi to docvaklo... neprizpusobil jsem se dostatecne rychle te nizsi volatilite... dnes jsem si to prepocitaval a pri aktualnich pohybech (posledni mesic) by muj prvni target nemel byt vetsi nez 300 USD... spis neco mezi 250-300 USD podle okolnosti... misto toho jsem ted chodil pro o neco vetsi prvni targety kolem 330-400... budu si na to muset davat vetsi pozor :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...